DE GEMEENTE LEEUWARDEN ZOEKT LANDMEETKUNDIG TEKENAAR/OPERATOR V/m Gemeente Leeuwarden f Leeuwarden is het economisch en bestuurlijk centrum van Friesland en telt ruim 85.000 inwoners. Er is een gevarieerd woningaanbod en er is een sfeen/ol centrum. Op het gebied van onderwijs zijn vele mogelijkheden aanwezig. Kortom het is prettig wonen en werken in de hoofdstad van Friesland. Leeuwarden is bezig met een vernieuwingsproces van de ambtelijke organisatie. De nieuwe organisatie bestaat sinds 1 maart 1990 uit een dienst Bestuurszaken en een viertal vakdiensten, waaronder de Dienst Stadsontwikkeling en Milieu. Het werkterrein van deze dienst omvat de beleidsadvisering en -uitvoering op het gebied van ruimtelij ke ordening/stedebouw, stadsvernieuwing, monumentenzorg, bouwtoezicht, volkshuisvesting, milieu, verkeer en vervoer, civiele techniek, landmeten, bouwzaken, onderhoud gebouwen en grondzaken. De dienst omvat ca. 180 medewerkers en kent de direkties V.R.O.M., Middelen en Ontwerp Uitvoering. Op de afdeling Landmeten bij de Dienst Stadsontwikkeling en Milieu 36 uur vacature nr.: DSM 90/07 Algemene informatie: De funktie is ondergebracht bij de afdeling Land meten. De afdeling Landmeten maakt deel uit van de sek- tor Ontwerp en Uitvoering van de Dienst Stads ontwikkeling en Milieu. Zij heeft als taak: - het beheer van het Gemeentekadaster: - het vervaardigen van veelsoortige kaartmate riaal; - het verrichten en verwerken van kadastrale me tingen; - het maken van tekeningen voor grondtrans- akties; - het verrichten van hoogte- en deformatiemetin gen; - het verrichten van uitzettingen. Funktie-inhoud: - het verwerken van Tachymetrie gegevens in het digitaal Topografisch bestand; - het vervaardigen van producten uit het topogra fisch bestand; - het digitaliseren van bestaand kaartmateriaal; - het verstrekken van informatie uit A.K.R. sys teem; - het maken van tekeningen voor grondtransak- ties; - in voorkomende gevallen uitvoeren van eenvou dige metingen. Seiektie-eisen: - M.T.S. Landmeetkunde; - gerichte studie op het gebied van grafische ge gevens verwerking eventueel informatica; - enige kadastrale en buitendienst ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding en bedraagt bij aanstelling maximaal 3.214,40 bruto per maand bij een 36-urige werk week (niveau G.A. 6). Overige informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Pijpers, Hoofd afdeling Landmeten, tel. 058-449638 bij de Dienst Stadsontwikkeling en Milieu. Sollicitatie: Een sollicitatieformulier kan binnen 7 dagen na verschijning schriftelijk worden aangevraagd bij de afdeling Personeel Organisatie van de Dienst Stadsontwikkeling en Milieu, Postbus 20140, 8900 HM Leeuwarden, onder vermelding van het vaca turenummer in de linkerbovenhoek van de enve loppe. De Gemeente Leeuwarden wil meer vrouwen en leden van etnische minder heidsgroepen in dienst nemen. Voor deze funktie worden eerst kandida ten uit deze groepen geselecteerd. Zij moeten minimaal voldoen aan de eisen. -Si NGT GEODESIA 90 - 9 4 05

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 45