Projectleider Geodesie heidemij Heidemij zoekt HBO'er met gevoel voor organisatie en relatiebehartiging. (m/v) Vastgoeddiensten Heidemij is een grote, particuliere onderne ming met ruim 2300 medewerkers. Met ons allen werken we aan de toekomst van Ne derland. Daartoe verlenen wij diensten op het brede terrein van wonen, werken en re creëren. Allemaal gebieden waarop techni sche kennis belangrijk is en dynamiek en initiatiefvol opereren een grote rol spelen. En over rollen gesproken. Wij zijn adviseur, ontwerper, uitvoerder en beheerder bij pro jecten in de sfeer van milieu, landinrichting, verkeer en vervoer, landschap, bouw, leidingen, toerisme en sport. In totaal zijn wij bij zo'n 7000 projecten per jaar betrokken. Kortom, een bedrijf met veel mogelijkheden. En om deze mogelijkheden ten volle te be nutten kennen we een professioneel mana- gement-ontwikkelingsbeleid en goede ont plooiingsmogelijkheden. Wij investeren veel in kennis en mensen. Heidemij Vastgoeddiensten BV verleent diensten aan de overheid, bedrijven en in stellingen op het gebied van vastgoedinfor matie en beheer. De activiteiten zijn verdeeld over een aantal zelfstandige business-units; resp. Adviesgroep Vastgoedinformatie, Groep Geodesie, Groep Vastgoedtaxatie, Adviesgroep Vastgoedonderhoud en Groep Beheer en Grondzaken. In totaal werken er ongeveer 350 personen bij Heidemij Vastgoeddiensten. De produktgroep Geodesie werkt voor de meest uiteenlopende opdrachtgevers. Te denken valt aan kadaster, waterschappen en gemeenten, rijksdiensten en particuliere op drachtgevers. Voor een goede uitoefening van de buiten en binnenfunctiés beschikken wij over de meest moderne opname- en verwerkingsappara- tuur. De projectleider die wij zoeken is belast met de coördinatie en begeleiding van diverse projecten, het onderhouden van contacten met in- en externe opdrachtgevers, het ge ven van leiding, het opstellen van kostenra mingen en het leveren van een bijdrage in de groei van de produktgroep. De kandidaten voor deze functie dienen er varing te hebben in een organisatorische functie, waarbij elementen als leidinggeven, projectmanagement en relatiebehartiging een rol spelen. Zijn of haar leeftijd is 30 jaar. Het opleidingsniveau is HBO. Wij bieden mensen die bij ons werken een baan met goede perspectieven in een om geving gericht op groei en dynamiek. Het betreft een mobiele functie met een breed scala aan contacten. Informatie omtrent de functie kunt u inwin nen bij de heer J.A. Takens, Hoofd Regio, te lefoon 05920-92215 (privé 05933-32458). Reacties binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie naar de heer R.R. Wie- ringa, Personeelsconsulent van Heidemij Vastgoeddiensten BV, Postbus 139, 6800 AC Arnhem.

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 47