amsterdam vraagt informatiebeheerder grafisch verzamelbestand (v/m) Om al deze activiteiten op een adequate wijze binnen een bedrijfsmatige opzet te kunnen uitvoeren, is er bij het Grafisch Vastgoed Informatiecentrum plaats voor een: Binnen de sector Landmeten en Vastgoed informatie, van de Dienst Stedelijk Beheer, is het Grafisch Vastgoed Informatiecentrum Amsterdam gepositioneerd. Het Grafisch Vastgoed Informatiecentrum Amsterdam verricht ondersteunende, initië rende en coördinerende activiteiten op het veelzijdige gebied van de grootstedelijke grafische vastgoedinformatievoorziening. Voor de gewenste informatievoorziening wordt momenteel op bedrijfsmatige wijze een centraal te onderhouden digitaal grafisch ver zamelbestand gerealiseerd. Vooralsnog bevat het grafisch verzamel bestand de thema's kabels en leidingen. kadaster, milieu, wegen, bestuurlijke grenzen en gevaarlijke objecten. Uitgangspunt voor het thema kabels en leidin gen is concretisering van de KLIC-functie, door het beheermatig onderhouden van het kabels- en leidingenverzamelbestand. Digitale basis van het grafisch verzamel bestand vormt de beschikbare grootschalige standaardtopografie, van het Amsterdamse grondgebied. Op termijn zullen ongeveer 50 gemeentelijke diensten, nutsbedrijven en stadsdelen, via datacommunicatietechnieken, grafische basis informatie kunnen verkrijgen. De voornaamste taken betreffen: - richting geven aan de ontwikkeling en realisering van het grafisch verzamelbestand binnen een Intergraph-omgeving - bewerken, opslaan, ter beschikking stellen van grafische basisinformatie uit het grafisch verzamelbestand - het verrichten van overige werkzaamheden voor het Grafisch Vastgoed Informatiecentrum Amsterdam. Voor deze functie wordt een HTS-ingenieur Landmeetkunde of gelijkwaardige opleiding gezocht, affiniteit met digitale grafische infor matiesystemen en werkervaring met Inter- graph-systemen. Afhankelijk van uw leeftijd en werkervaring wordt u een passend salaris geboden. Voor inlichtingen over deze functie neemt u contact op met de heer ir. M. Jellema, Infor matiemanager Grafisch Vastgoed, hoofd van het Grafisch Vastgoed Informatiecentrum Amsterdam. Telefoon 020-596.4602. Sollicitatieadres: Wibautstraat 3, 1091 GH Amsterdam. Vacante functies worden bij voorkeur in deeltijd vervuld, tenzij uitdrukkelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijkheid van kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak/stadsdeel. NGT GEODESIA 90 - 10 457

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 33