Cuna, kwaliteit om kennis mee te maken [Kopen of leasen] cuna international b.v. Provincie Zuid-Holland I I I Cuna levert professionele portofoons voor alle toepassingen. PTT en KSR goedgekeurd. Perfecte techniek, unieke service en uitstekende prijs/prestatie verhouding. De PFM-1800 is een stevige compact portofoon die tegen een stootje kan. Een 6-kanaals uitvoering met een zend- vermogen van maximaal 3 watt. Levering uit voorraad en mogelijkheden tot huren. Rotterdamseóijk2,3112 BA Schiedam,Iel:0W-41517 BB DELTA-PHOT FOTOKAARTEN 'Een onmisbare informatiebron voor iedereen die zich bezig houdt met het beheer van stad en landschap' Delta-Phot luchtfotografie Dienst Verkeeren Vervoer Landmeetkundig tekenaar (m/v) Wi) willen graag vrijblijvend informatie over mobilofoons huurmogelijkheden portofoons (s v p het gewenste aankruisen) Bedrijf/Instelling Ter attentie van Adres Postcode/Plaats Telefoon Postbus 8026, 4330 ea middelburg, tel. 01180-37100 In kleur Op schaal Aktueel Betaalbaar Ter bevordering van kwaliteit en mobiliteit van personeel en organisatie heeft de provincie gekozen voor een actief loopbaanbeleid. Medewerkers worden in algemene dienst aangesteld met een in tijd begrensde plaatsing (3 5 jaar) in een specifieke functie. In onderling overleg wordt de verdere loopbaan na die periode bezien binnen de daarvoor geldende rechtspositionele begrenzingen. Het provinciaal beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De provinciale organisatie is opgebouwd uit vijf diensten en een aantal centrale afdelingen en bureaus. De vijf diensten zijn: Ruimte en Groen, Water en Milieu, Welzijn, Economie en Bestuur, Verkeer en Vervoer en de Facilitaire Dienst. De dienst Verkeer en Vervoer 650 mede werkers) is opgebouwd uit een viertal afdelingen en een bureau Ondersteuning. Bij het bureau Landmeetkunde van de afdeling Wegen kan worden geplaatst een (vacaturenummer VV/90026) met standplaats 's-Gravenhage. Het bureau Landmeetkunde bevindt zich in de eindfase van de invoering van de auto matisering. De meetwerkzaamheden worden verricht met zelfregistrerende tachymeters, zowel voor situatie-, als voor hoogtemetingen. De verwerking vindt plaats op (grafische) werkstations m.b.v. het software pakket Topocad. Daarnaast wordt nog op beschei den schaal handmatig tekenwerk verricht. Taak: De taak van de nieuwe medewerker zal be staan uit het verwerken op één van de werk stations van de langs geautomatiseerde weg verzamelde meetgegevens tot kaarten t.b.v. aanleg, beheer en onderhoud van wegen, vaarwegen, recreatiegebieden e.d Ook zullen incidenteel handmatige cartografische werkzaamheden, zoals kaarteren en calqueren, worden verricht. Vereisten: - een landmeetkundige opleiding, zoals MTS-landmeetkunde, NLF-landmeetkundig tekenaar of PBNA/LOI landmeetkundig cartograaf; - ervaring in landmeetkundig tekenwerk. Ervaring in het werken met grafisch werkstation strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maximaal f 3.736,-- bruto per maand. Op langere termijn is een salaris tot f 4.258,- bruto per maand bereikbaar. Desgewenst kunnen over deze functie nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer ing. W. Lagerweij, hoofd van bureau Landmeetkunde, telefoon 070-3116302. Solliciteren: Sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer (op brief en enveloppe) binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de directeur van de dienst Verkeer en Vervoer, Floris Grijpstraat 2, 2596 XE 's-Gravenhage. 518 NGT GEODESIA 90-11

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 38