Als MTS-er Landmeten werk je bij Vastgoed Documentatie met de modernste middelen Wat gaat u doen Wie wij zoeken 2 O NS is een onmisbare partner in de nationale aanpak van mobiliteits- en milieuvraag stukken. Het toekomstplan Rail 21 beoogt een verdub beling van de vervoers- omvang binnen 15 jaar. Snelheden van 160-200 km per uur op de lange afstan den en tot 300 km per uur voor hoge snelheidstreinen. Dat vergt ingrijpende ver nieuwingen op alle fronten en een forse uitbreiding van rail-infrastructuur en mate rieel. Ruim 27.000 NS-ers werken aan vandaag èn aan die toekomst. Professio neel, resultaatgericht en klantvriendelijk. Mensen die zich thuis voelen in zo'n kli maat zijn welkom bij NS. De dienst van Infrabeheer van NS is belast met het ontwikkelen, ontwer pen, realiseren en instandhouden van onder andere grote spoorwegwerken. De sector Vastgoed Documentatie is een van de onderdelen van deze dienst. Bij deze sector werkt de groep Kartografie en Fotogrammetrie, waar nu een veelzijdige functie vrij is voor een MTS-er Landmeten. U gaat werkzaamheden verrichten voor de basiskaart van het spoorweg net. Deze houdt u bij met behulp van fotogrammetrie. Omdat de basiskaart ook in digitale vorm wordt uitgegeven, zal naast fotogrammetrie ook grafisch-digitale verwerking eenflinkdeel van uwwerk uitmaken. Verder verricht u diverse kartografische werkzaamheden in verband met actuele spoorweg- werken. Een uitwisseling met het Bureau Kadaster, een "zusterorganisatie in de sector Vastgoed Documentatie, behoort tot de mogelijkheden. U bent een MTS-er Landmeten tot 30 jaar die het aanspreekt om te gaan werken met zeer geavanceerde (geau tomatiseerde) hulpmiddelen. Verder vinden we het belangrijk dat u goed met mensen om kunt gaan en zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. U woont in de Randstad of Midden-Nederland. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de N.V.Nederlandse Spoorwegen, r.a.v. mevrouw J.W.G. Loots, Dienst van Infrabeheer, IF 101, HGB III, p.a. kamer 653, postbus 2025, 3500 HA Utrecht, onder vermelding van vaca turenummer 1014. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer J.A. Luitwieler, of met de heer R.Gerritsen telefoon 030-354408. Een psychologisch, een medisch en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. NS is bereid meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. NGT GEODESIA 90 - 11 519

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 39