Inpaik r r -een pas afgestudeerde H.T.S.-er LANDMETEN (m/v) -een H.T.S.-er LANDMETEN of KARTOGRAFIE (m/v) enige M.T.S.-ers LANDMETEN (m/v) -een H.T.S.-er LANDMEETKUNDE m/v -een M.T.S.-er LANDMEETKUNDE m/v INPARK B.V. is een Ingenieurs- en Adviesbureau met vestigingen in Amsterdam, Breda, Leeuwarden, Heerlen en Leidschendam. Het bedrijf telt circa 400 medewerkers en is gespecialiseerd in: - Landmeten en Kartografie - Leiding- en Kabelregistratie - Software en Consulting - Fotogrammetrie -Vastgoedinformatie - Civiele techniek In verband met uitbreiding van de aktiviteiten binnen onze onderneming zoeken wij op korte termijn medewerkers voor enkele van onze vestigingen Bij ons kantoor in Heerlen hebben wij plaats voor t.b.v. werkzaamheden op kartografisch gebied en/of veldwerkzaamheden, zowel manueel als interaktief. Voor nadere informatie kunt u vragen naar de heer ing. E. Debie, telefoon 045-741444. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Inpark bv, Kruisstraat 80, 6411 BW Heerlen. Bij ons kantoor in Amsterdam kunnen wij plaatsen voor het toepassen, beheren en verder ontwikkelen van landmeetkundige applicaties. ten behoeve van de Buitendienst en de Afdeling Digitale Kartografie. Kandidaten dienen te wonen in de regio's Amsterdam, Utrecht of Arnhem, dan wel bereid te zijn zich daar te vestigen. Voor informatie over beide funkies kunt u kontakt opnemen met de heer ir. A.A. Kwitowski, hoofd Afdeling Landmeten Kartografie, telefoon 020-932951. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Inpark B.V., George Westinghousestraat 2-4, 1097 BA Amsterdam, t.a.v. Mevrouw J.A. Waarhuijs. Bij ons kantoor in Leidschendam kunnen wij plaatsen voor diverse werkzaamheden binnen de afdeling Digitale Kaartvervaardiging. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer ing. J.A. Biermans, telefoon 070-3170700. Schriftelijke sollicitaties kunnen u richten aan: Inpark B.V., Postbus 3000 (Dillenburgsingel 69), 2260 DA Leidschendam. Ons bedrijf biedt u een interessante werkkring, een goede honorering, opleidings-mogelijkheden en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. 520 ngt geodesia 90 -11

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 40