GEMEENTE HOOGEVEEN landmeetkundige (m/v) Hoogeveen (ca. 46.000 inwoners) ligt midden in het fraaie zuidwest Drenthe. Het kent uitstekende verbindingen. De gemeente is sterk in ontwikkeling. Op de hoofdafdeling bouw- en woningtoezicht van gemeentewerken, afdeling landmeetkunde is ter vervulling van een vacature, plaats voor een Funktie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal zich vooral bezighouden met: - hoofdzakelijk teken- en rekenwerkzaamheden en automatisering; - het interpreteren en verwerken van veldwerken; - tachymetrische opnamen, waterpassingen e.d.; - het maken van grondtransactietekeningen; - het vervaardigen van matenplannen ten behoeve van uitzetting civieltechnische werken en woningbouw; - het verwerken van gegevens in een interactief grafisch systeem ten behoeve van het verkrijgen van digitale bestanden. Funktie-eisen: - MTS-landmeetkunde met kadastrale ervaring of gelijkwaardig op CTO-niveau; - enige jaren ervaring in soortgelijke funktie; - ervaring met automatisering op het vakgebied; - bereidheid tot verdere scholing. - bereidheid om zich in Hoogeveen of direkte omgeving te vestigen. Salariëring: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal ƒ3.393,- bruto per maand (salarisniveau 6). De gemeente Hoogeveen hanteert het beleid dat bij vacatures bij nagenoeg ge lijke geschiktheid van sollicitanten de voorkeur gëgeven zal worden aan perso nen van het geslacht dat ondervertegenwoordigd is in de betrefffende funktie- groep. De gemeente Hoogeveen kent een regeling voor ouderschapsverlof en moge lijkheden voor kinderopvang. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer ing. W. Smit, chef van de hoofdafdeling bouw- en woningtoezicht c.a., toestel 402 of de heer G.J. ter Voorde, chef van de afdeling landmeetkunde, toestel 561. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het college van burgemeester en wethouders van Hoogeveen, Post bus 20000, 7900 PA Hoogeveen, onder vermelding van vacaturenummer GW 90-04.

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 33