chef landmeten De Directie Civiele Werken van de gemeente Leiden is, behoudens centrale ondersteuning, organisatorisch onder verdeeld in 5 operationele afdelingen, te weten: Bestratingen (BSTR), Rioleringen, Waterwerken en Werktuigbouw (RWW), te zamen ook wel genoemd het aannemers bedrijf, en de afdelingen Voorbereiding Wegen en Rioleringen (WR), Nieuwbouw Bruggen en Waterwerken (NBr) en Land meten (LM), gezamenlijk werkend als ingenieursbureau. De afdeling Landmeten is dienstverlenend ten behoeve van de eigen Directie, andere gemeentelijke Directies en voor parti culieren, en levert daartoe produktgerichte (vastgoed-)informatie. Gegeven de groeien de vraag naar deze informatie en het bezitten van een (verder uit te bouwen) basisregistratie-vastgoed, heeft de afdeling Landmeten een initiërende taak. Totaal omvat de Directie Civiele Werken 140 medewerkers. Bij de afdeling Land meten die bestaat uit 10 medewerkers, is ontstaan de vacature (36 uur per week) Vereist: - niveau HTS-landmeten, - leidinggevende capaciteiten en ervaring, - ervaring met en visie op de ontwik keling van vastgoedinformatievoorzie ning in de ruimste zin des woords, - grote mate van zelfstandigheid en het binnen de gestelde kaders ontwikkelen van eigen initiatief, - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring bedraagt het salaris voor deze functie maximaal 6040,bruto per maand (overeenkomend met schaal 11 bij een 36-urige werkweek). Bij gebleken geschikt heid is uitloop niet uitgesloten. Nadere inlichtingen over deze functie kun nen telefonisch worden ingewonnen bij de heer ing. J.P. Groot, plaatsvervangend hoofd van de directie Civiele Werken (071-254615). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. De universiteitsstad Leiden is één van de grotere geween- tea in ons land en telt ca. ilO.OOO inwoners. Binnen de Bandstad vervuil Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher heeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Functie-inhoud: - vakinhoudelijk leiding geven aan de medewerkers, - stimuleren van deze medewerkers tot het leveren van kwalitatief hoogstaande produkten, - zorgdragen voor een optimale bedrijfs voering van de afdeling, waarbij infor matisering en automatisering een grote rol spelen, - liet met behulp van een onlangs uitge breid interactief grafisch ontwerp- en beheerssysteem richting geven aan de voorziening in de informatiebehoeften van interne en externe gebruikers (ont werpers, beheerders). Selectie zal derhalve in eerste instantie plaatsvinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandidaten wordt daarom uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties richten aan de directie Personeel en Organisatie, post bus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermel ding van vacaturenummer 90.041. Sluitingsdatum: drie weken na verschijning van dit blad. 570 NGT GEODESIA 90 - 12

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 34