Ploegchef 111 v/m 4L 1 a> MTS-er Landmeten die vanuit het veld meewerkt aan het actualiseren van vastgoedinformatiesystemen voor Utrecht. V o O O E O O) 0 "5 3 5 Procedure: De selectie vindt plaats door een selectieteam. Een medisch onderzoek zal, een psychologisch onderzoek kan onder deel zijn van de selectieprocedure. Sollicitatie: Uw schriftelijk sollicita tie kunt u binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie richten aan het Hoofd Perso neel Organisatie, Dienst Ruimtelijke Ordening, de heer P.W.M. Schoonhoven, Postbus 8406, 3503 RK Utrecht. Onder vermel ding van "Sollicitatie Ploegchef III" op de enveloppe. Voorrangsbeleid bij selectie: Vrouwen, etnische minderheden en minder validen hebben vaak minder goede kansen op de arbeidsmarkt. De gemeente Utrecht wil daarom die doelgroe pen voorrang verlenen bij de selectie. Uiter aard op grond van gebleken geschiktheid. Slaagt men niet binnen voornoemde doelgroe pen, dan wordt er ver der gegaan met andere kandidaten. RO Dienst Ruimtelijke Ordening: het gaat om de kwaliteit van de stad Als 4e stad in de Randstad is Utrecht een grote stad om te wonen en te werken. Door haar centrale ligging is Utrecht ook een belangrijk verkeers- en vervoersknooppunt. Utrecht is bovendien een groeiende stad waar in de komende jaren duizenden nieuwe arbeidsplaatsen en woningen moeten bijkomen. Meer dan ooit staat de leefbaarheid van Utrecht centraal, van de stad en de regio. Anders gezegd: de kwaliteit van de ruimtelijke ordening. Belangrijke ontwikkelingen op ruimte lijk, economisch en verkeerskundig gebied zijn daarvoor op gang gebracht. Gericht op behoud, resp. verbetering van de aanwezige kwali teit, versterking van de economische positie en vooral bevordering van de bereikbaarheid. Daarin speelt uiteraard bij het aan passen van de infrastructuur, de be bouwing en dus het in kaart brengen van Utrecht de afdeling Vastgoed informatie en vooral de onderafde ling Landmeten een belangrijke rol. De afdeling Vastgoedinformatie De afdeling Vastgoedinformatie bestaat uit de onderafdelingen Admi nistratieve Informatie, Systeembeheer, Landmeten en Grafische Informatie. Vastgoedinformatie beheert het Infor matiesysteem Vastgoed binnen de gemeente Utrecht. Binnen dit systeem zijn de digitale deelsystemen "Groot schalige Basiskaart" en de "Klein schalige Basiskaart", het administra tieve "Deelsysteem Gebouwen" en het "Gemeentelijk Kadastraal Systeem" operationeel. Het deelsysteem "Digitale Kadastrale Kaart" zal in de toekomst worden ontwikkeld. Het deelsysteem "Groot schalige Basiskaart" is een afbeelding van de objecten met een vaste plaats in, op of onder het aardoppervlak. Het wordt op vele plaatsen in de gemeentelijke organisatie gebruikt voor ontwerp- en beheersactiviteiten. Actualiseren van het deelsysteem vindt o.a. plaats op basis van metingen verricht door medewerkers van de onderafdeling Landmeten. Door diverse afdelingen, diensten, bedrijven en particulieren wordt in toenemende mate een beroep gedaan op de onder afdeling Landmeten voor landmeetkun dige ondersteuning van uit te voeren technische projecten. Door een orga nisatieaanpassing binnen deze onder afdeling is er een vacature voor de functie van Ploegchef III v/m. Functie-informatie Leidinggeven en begeleiden van een meetploeg. Voorbereiden, organiseren en uit voeren van projectgerichte werkzaam heden t.b.v. kaartvervaardiging. Voorbereiden, organiseren en uit voeren van externe opdrachten t.b.v. ruimtelijke (her)inrichting. Verrichten van basiswerkzaamheden t.b.v. opbouw en beheer van diverse meetpuntnetten. Controleren en testen van instru mentarium. Functie-eisen MTS Landmeetkunde. Circa 3 jaar ervaring in het betref fende vakgebied. Kennis van en ervaring met geauto matiseerde gegevensverwerking in het bijzonder v.w.b. kaartvervaardiging. Organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Vermogen om in teamverband te werken. Goede contactuele eigenschappen. Salaris Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring. De functie kent een maximum van f 3.736,- bruto per maand (schaal 7) bij een dienstverband van 38 uur per week. Inlichtingen Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer Ing. C.M. van Maris, Chef Landmeten, telefoon 030-919573 of 919575. 574 NGT GEODESIA 90 - 12

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 38