CUIMA PROFESSIONELE PORTOFOONS Grote en kleine modellen voor alle toepassingen VERKOOP/VERHUUR excl. BTW, compleet v.a. fl. 995,— cuna international b.v. 0 PTT goedgekeurd 0 Lage prijzen 0 Unieke 24 uurs service 0 Volledige garantie 0 Ook mobilofoons 0 Levering via R.I.B.- condities 0 Uit voorraad leverbaar Bel of schrijf voor informatie Eigen technische dienst Reparaties en onderhoud van alle merken KV+Van Alphen is een zelfstandig informatica adviesbureau KV* VAN ALPHEN Gemeente Heerlen landmeetkundige (m/v) Rotterdamsedijk 2 3112 BA Schiedam Tel. 010 - 415.17.88/462.00.06 Telex: 22393 CUNA NL Binnen het bureau werken deskundigen op het gebied van organisatie, informatie en automatisering nauw samen. Ons dienstenpakket bestaat uit advisering, systeemontwikkeling en standaard software produkten. Hierbij hanteren wij eigen methoden en technieken, die snel tot een resultaat leiden. De ontwikkeling van vastgoed- en milieu systemen, afgestemd op de informatiebe hoefte is onze specialiteit. Wij zijn werkzaam op het gebied van ruimtelijke ordening, openbare werken, milieuhygiëne, volkshuisvesting, grond bedrijf, nutsvoorziening en belastingheffing. Met onze op resultaat gerichte aanpak kunnen wij u helpen met het leggen van een goed gefundeerde basis voor uw informatievoorziening. informatica adviseurs Pelmolenlaan 16c, 3447 GW Woerden tel: 03480 - 25151 fax: 03480 - 25296 Heerlen is een stad met ruim 94.000 inwoners en vervult een centrumfunctie in de regio Oostelijk Zuid-Limburg. De amb telijke organisatie is gestructureerd naar het dienstenmodel waarbinnen operatio nele en concerndiensten worden onder- Scheiden. De dienst Stadsontwikkeling (circa 1 50 medewerkers) bestaat uit een Dienst- secretariaat en de afdelingen Bedrijfs economische zaken en Vastgoedinformatie, Bouw- er» Woningtoezicht en Volkshuisves ting, Milieuzorg, Ruimtelijke Ordening, Onroerend Goed en Bouwzaken. Bij de sector Landmeten Binnendienst van het bureau Projectmanagement en Vast goedinformatie van de afdeling Bedrijfseconomie en Vastgoedinformatie is vacant de functie van 38 uur per week Functie-informatie: het mede richting geven aan het ontwikkelen en realiseren van een grafische vastgoed informatievoorziening; het adviseren omtrent het gebruik van en het verstrekken van informatie uit dit bestand; het opstellen van digitale matenplannen; het technisch voorbereiden van onroerend goed transacties; het uitvoeren van landmeetkundige bereke ningen en het verwerken van mutaties. Functie-eisen: HTS-landmeetkunde of een vergelijkbaar opleidingsniveau; kennis en ervaring met systeemontwikkeling en interactief-grafische gegevensverwerking. Een medisch en psychologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de selectie procedure Het aanvangssalaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, minimaal 3 476,-- en maximaal 4 891,- - bruto per maand (schaal 9) Nadere inlichtingen over deze functie kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de heer J Driessen, chef sector Landmeten Binnen dienst (telefoon 045-764462). In het kader van de flexibilisering van de arbeid worden medewerkers benoemd in algemene dienst bij de gemeente Heerlen. Het beleid van de gemeente Heerlen is erop gericht het relatieve aantal vrouwen in haar functies te verruimen. Vrouwelijke kandida ten worden derhalve nadrukkelijk opgeroepen te solliciteren Kinderopvang is aanwezig. Belangstellenden kunnen*hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen met vermelding van nummer 365, zowel op brief als enveloppe, zenden aan de directeur van de dienst Stadsontwikkeling van de gemeente Heerlen, Postbus 16400 AA Heerlen. NGT GEODESIA 90 - 12 579

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 43