- 4 IMPi Beheren is vooruitzien. Het Carto 2000 systeem is een ontwikkeling voor de toekomst vanuit CartoCad. Was CartoCAD een ontwikkeling op PC "Stand alone" Carto 2000 biedt u nu een groeipad naar PC netwerken, de UNIX- omgeving of een combinatie hiervan. Uw voordeel blijft: klein beginnen en naar behoefte doorgroeien. Alle applicaties, zowel technisch als administratief, vallen binnen de mogelijkheden van dit groeipad. Onder technische applicaties ver staan wij o.a.: leidingbeheer, riool- beheer, wegbeheer, groenbeheer, dwars- en lengteprofielen en admi nistratieve applicaties voor o.a. onroerend goedbelasting, kadastrale registratie, woning- en/of bedrijven- kartotheek en hinderwetregistratie. Ook enkele standaard tekenpakket ten kunnen gekoppeld worden voor technisch ontwerp. Immers, een vastgoed-beheersysteem leent zich hiervoor minder dan een specifiek tekenpakket. Een Carto 2000 beheersysteem, op welk technisch hardware-niveau dan ook, heeft als voordeel dat eenmaal verworven bestanden over het gehele groeipad bruikbaar blijven. De programmatuur blijft uiterlijk gelijk, zodat de overstap zonder problemen kan geschieden. Dat garandeert een financieel beheersbaar proces en een over zichtelijke organisatie. Wij nemen de verantwoordelijkheid voor hard- en software, ondersteunen u bij de Invoering en leiden de mensen op die ermee gaan werken. Een interessante propositie? Bel voor meer informatie, toegespitst op uw situatie, met de heer J. F. Verwilghen, telefoon (01150) 87208. Carto 2000 Referentielijst gebruikers CartoCAD-PC: Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier Waterschap De Brielse Dijkring Gem. Rijswijk, Openbare Werken Gem. Gilze en Rijen Gem. Delft Gem.Oud-Beijerland Van Hopplynus N.V. Wing Surveys International Inc. Neitraco Engineering B.V. Geomet p.v.b.a. Gem. Ridderkerk Centrale Technische Dienst Bommelerwaard Gem. Stadskanaal Waterleidingbedrijf Oost-IJsselmonde Politieverbindingsdienst KLMAerocarto N.V. P.Z.E.M. Borssele Rijks Geologische Dienst Gem. Sas van Gent Openbare Werken Dordrecht Openbare Werken Haarlem Waterschap Walcheren KSLA Amsterdam B S Geodesie

(NGT) Geodesia | 1990 | | pagina 14