zoetermeer kartografisch medewerker (m/v) KADASTRAAL MEDEWERKER M/V gemeente zoetermeer postbus 15 2700 AA zoetermeer centrale afd. pers. en org. telefoon (079) 440 440 Bij de hoofdafdeling Stedelijke Ontwikkeling, Beheer en Economische Zaken bestaat t.b.v. Landmeten de vacature van voor een periode van 3 jaar vacaturenummer: 207.130.01 Functie-informatie: - meewerken aan de vormgeving van het gemeentelijk stadskaartenbestand in diverse schalen; - ontwikkelen van de G.I.S.-mogelijkheden, die de geautomatiseerde registraties kunnen bieden; - vervaardigen van en vormgeven aan thematische kaarten (o.a. vanuit de vastgoedregistratie). Functie-eisen: - HTS-Kartografie; - ervaring in geautomatiseerde kaartvervaardiging. Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring, bij aanstelling maximaal f 4.891,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Een verdere uitloop tot f 5.442,-bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Zoetermeer geeft bij geschiktheid de voorkeur aan kandidaten, afkomstig uit de groepen die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegenwoordigd zijn, zoals vrouwen, vertegenwoordigers van culturele minderheden en mindervaliden. Het werken in deeltijd en in duo-banen behoort tot de mogelijkheden. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen en diegenen die belangstelling hebben voor het werken in deeltijd of duo-baan nadrukkelijk uit te solliciteren. Zoetermeer kent een beperkte mogelijkheid tot kinderopvang. De gemeente Zoetermeer is bezig met een verandering van haar organisatie. In dit verband stellen wij bij benoeming dan ook de voorwaarde dat personeel zonodig bereid moet zijn mee te werken aan een eventuele verandering van hun functie/werkzaamheden en/of de plaats daarvan binnen het gemeentelijk apparaat. De sollicitatieprocedure zal voor interne en externe kandidaten tegelijkertijd plaatsvinden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent ge noten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. INPARK B.V. is een Ingenieurs- en Advies bureau met vestigingen in Amsterdam, Breda, Leeuwarden, Heerlen en Leidschendam. Het bedrijf telt circa 400 medewerkers en is gespecialiseerd in: - Landmeten en Kartografie - Leiding- en Kabelregistratie - Software en Consulting - Fotogrammetrie - Vastgoedinformatie - Civiele techniek Voor onze vestiging in Breda willen wij in contact komen met kandidaten voor de functie van De werkzaamheden zullen bestaan uit het uitvoeren en technisch begeleiden van diverse kadastrale werkzaamheden zoals: - kaartconversie - verwerking akteposten - SD '76 en LKI - landinrichting Voor deze functie zoeken wij kandidaten met - C.T.O.-opleiding - ervaring in bovengenoemde werkzaamheden - ervaring in automatische gegevens verwerking (SD '76, LKI) - goede organisatorische eigenschappen Informatie omtrent deze functie kunt U inwinnen bij de heer J.L. Buzing, telefoon 076-225850 Wij bieden een interessante werkkring, een goede honorering, opleidingsmogelijkheden en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Inpark B.V. Karnemelkstraat la. Postbus 1128, 4801 BC Breda t.a.v. de heer J.L. Buzing NGT GEODESIA 91 - 1 33

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 35