Gemeente Boxtel LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER (M/V) landmeetkundige/ medewerker buitendienst v/m Velsen is een gemeente met een oppervlakte van 5.000 ha. en telt thans rond de 60.000 inwoners. Het woongebied bestaat uit IJmuiden, Velsen- Noord, Velsen-Zuid, Santpoort-Noord, Santpoort- Zuid, Driehuis en Velserbroek. In de komende jaren zal Velserbroek worden uitgebreid. Voor de dienst Gemeentewerken, bureau land meten, wordt gevraagd een Taken: - het verrichten van alle in de buitendienst voorkomende landmeetkundige werkzaam heden; - het zonodig verrichten van alle binnen de dienst voorkomende reken- en tekenwerkzaamheden; - het leiding geven aan en begeleiden van de meetploeg l.b.v. het bijhouden van de groot schalige basiskaart en het hoogtemerknet van de gemeente Velsen. Vereisten: - N.L.F. Technicus en C.T.O., of een gelijk waardige opleiding; - ruime ervaring en een grote mate van zelf standigheid bij het voorbereiden en uitvoeren van meetwerkzaamheden op conventionele en tachymetrische wijze; - ruime ervaring in kaarteer- en tekenwerk zaamheden; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f. 4.258,— bruto per maand (niveau 8). Salariëring in niveau 9 (maximaal f. 4.891,— bruto per maand), behoort d.m.v. toekenning van een toelage tot de mogelijkheden. Een en ander afhankelijk van opleiding en ervaring. Inlichtingen: De heer A. Leijder Havenstroom (chef bureau Landmeten), tel. 02550-66171. Voor deze functie zijn de gebruikelijke rechts positieregelingen van de gemeente van toepassing en vindt inspraak bij de selectie plaats van een personeclsdelegatie. Het personeelsbeleid van de gemeente is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Ter bevordering van een evenwichtige man-vrouw verhouding in de organisatie, worden vrouwen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad te richten aan de directeur van de dienst Gemeentewerken, Postbus 122, 1970 AC IJmuiden. >ËLSEN De gemeente Boxtel telt op dit moment 25.000 inwo ners en is gelegen in de driehoek 's-Hertogen- bosch-Eindhoven-Tilburg een plaats met een regionale functie. Naast ruime recreatiemogelijkheden en natuurgebie den kent Boxtel uitstekende onderwijsmogelijkheden, een goed winkelbestand en vele industriële activi teiten. Kortom, een plaats waar het fijn wonen en werken is. Onlangs heeft een ingrijpend reorganisatie-proces geleid tot een wijziging van de organisatie-structuur van het gemeentelijk appa raat. Hieruit is onder meer de sector Wonen en Werken ontstaan. Deze sector is onderverdeeld in de volgende afdelingen: Afdeling Ruimtelijke Inrichting; Afdeling Volkshuisvesting, Bouwtoezicht en Milieu; Afdeling Beheer en Onderhoud; Afdeling Bedrijfsbureau. De gemeente Boxtel zoekt creatieve en enthousiaste mensen om mede vorm te geven aan een meer slagvaardige, klantvriendelijke en productgerichte organisatie. Gezien de samenstelling van het huidige personeelsbestand is het streven van het gemeente bestuur er op gericht personen te benoemen uit groepen die nu nog ondervertegenwoordigd zijn. In dit kader worden met name vrouwen, gehandicapten en personen behorende tot etnische minderheden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Op het bureau Economische Zaken, Landmeten en Eigen dommen is vacant de functie van: Het bureau Economische Zaken, Landmeten en Eigendommen is een onderdeel van de afdeling Ruimtelijke Inrichting en telt 9 medewerk(st)ers. DE FUNCTIE Tot uw taken en verantwoordelijkheden behoren: het voorbereiden, meten en verwerken van de mutatie metingen onder andere t.b.v. het samenwerkingsverband; het bijhouden en uitbreiden van de digitale topografie t.b.v. de grootschalige basiskaart van de gemeente Boxtel; het vervaardigen van speciale producten met behulp van het digitale bestand; overige voorkomende landmeetkundige werkzaamheden. DE KANDIDAAT Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij beschikt over een opleiding MTS-landmeten of gelijkwaardig en ervaring heeft met een geautomatiseerd landmeetkundig systeem (Mikro-station Intergraph). Ervaring op dit werkterrein strekt tot aanbeveling. U dient voorts te beschikken over goede contactuele eigenschap pen en een flexibele instelling. U dient resultaat-gericht te kunnen denken en werken. Tevens dient u te beschikken over een ade quate mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en bent u bereid om in teamverband te werken. DE HONORERING Naast deze boeiende functie en een plezierige werkomgeving wordt u een salaris geboden dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Het bedraagt maximaal I 3.736,— bruto per maand (schaal 7). SOLLICITATIEPROCEDURE Nadere informatie kan worden verkregen bij het hoofd van de af deling Ruimtelijke Inrichting, de heer A. Slaats, telefoon 04116 - 55911, toestel 300, danwel bij de heer G. Oldenziel, landmeet kundig coördinator, telefoon: 04116-55911, toestel 220. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen te worden gezonden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Boxtel onder ver melding van vacaturenummer 16 t.a.v. de directeur van de sector Bestuurszaken, Postbus 10.000, 5280 DA Boxtel. IfflliMtBl 34 NGT GEODESIA 91 - 1

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 36