LID VAN HET DIRECTIETEAM (V/M) tevens hoofd van de Hoofdafdeling Luchtkartering meetkundige dienst rijkswaterstaat ministerie van verkeer en waterstaat rijkswaterstaat meetkundige dienst De Meetkundige Dienst (MD) is binnen de Rijkswaterstaat (RWS), de dienst voor geo-informatie, geo- informatica en algemene informatica- infrastructuurop die gebieden waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Circa 500 medewerk(st)ers leveren een uitgebreid assortiment aan geo- informatie produkten en adviezen, waarbij gebruik gemaakt wordt van een uiterst modern produktie- apparaat. De belangrijkste klanten zijn de RWS- diensten. Het MD-specialisme bestrijkt het totale veld van de geodesie. De komende tijd ligt het accent vooral op: - klantgerichtheid van de organisatie; - optimaliseren van de bedrijfs voering; - toename van inspanning in onder zoek en advies; - inkrimping van eigen produktie- taken, in combinatie met toename van uitbesteding; - opbouwen en beschikbaar stellen van digitale bestanden met geo- informatie. De belangrijkste kennisterreinen binnen de Hoofdafdeling Luchtkartering vormen defotogrammetrie, remote sensing, kartografie, geografische infor matiesystemen en grafische technieken. De activiteiten van de Hoofdafdeling zijn onderverdeeld in produktie, onder zoek en advisering. produktie - het produceren van topografische en thematische geo-informatie, in de vorm van kaarten en digitale bestanden; - het uitvoeren van grafische werkzaamheden. onderzoek en advisering het uitvoeren van projecten gericht op: - het adviseren over en operationaliseren van de inzet van nieuwe metho den en technieken op genoemde kennisterreinen; - de produktontwikkelirig en -vernieuwing; - het verbeteren van bestaande produktieprocessen, gericht op de opbouw van digitale bestanden. De Hoofdafdeling telt ca. 170 medewerk(st)ers. Het hoofd van de Hoofdafdeling is lid van het directieteam van de MD en geeft dus niet alleen leiding aan de eigen hoofdafdeling, maar is tevens mede verantwoordelijk voor de sturing van de MD als geheel. Functie-/functioneringseisen: Voor deze functie komt een TU-ingenieur Geodesie met ruime en relevante werkervaring in aanmerking. Daarnaast wordt van de kandidaat verwacht dat zij/hij beschikt over aantoonbare managementkwaliteiten. Affiniteit met automatisering, zelfstandigheid, initiatief, creativiteit, flexibiliteit en vermo gen tot samenwerking zijn een absolute vereiste om in deze dynamische functie goed te kunnen functioneren. Geboden wordt: Het maximum bruto jaarsalaris bedraagt ca. 105.000,-exclusief 8% vakan tietoeslag. Een maximum van ca. 115.000,- behoort eventueel tot de moge lijkheden. Standplaats: Delft. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ir. M.J. Olierook, Hoofdingenieur-Directeur van de MD, telefoonnummer (015) 6912 10. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de Meet kundige Dienst van de Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeelszaken, Post bus 5023, 2600 GD Delft. Het personeelsbeleid van de RWS/MD is gericht op flexibiliteit van haar me dewerksters. Hierdoor worden in de toekomst doorstromingsmogelijkheden (geografisch/ functioneel) aan de orde gesteld. De Rijkswaterstaat wil meervrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Eventuele kinderopvang be hoort tot de mogelijkheden. NGT GEODESIA 91 - 1 35

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 37