■MZ MEDEWERKER NAP (V/M) rijkswaterstaat Bij de afdeling NAP van de hoofdafdeling Technische en Numerieke Ondersteuning is de functie vacant van Functie-informatie: - ontwerpen van waterpasnetten ten behoeve van de instand houding van het Normaal Amsterdams Peil; - berekenen van hoogtemetingen; - presenteren van berekeningsresultaten; - archiveren van berekeningsresultaten; - testen van computerprogramma's. Functie-eisen: - MBO-Landmeten of gelijkwaardig of HAVO met wiskunde. - Affiniteit tot automatisering. Bijzonderheden: - Kandidaten dienen bereid en in staat te zijn om zo nodig au tomatiseringscursussen te volgen. - Kandidaten in het bezit van een HAVO-diploma dienen bin nen een aanvaardbare termijn een diploma MBO-Landme ten te behalen. Geboden wordt: Een bruto salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van maximaal 3.736,- per maand (exclusief 8% vakantietoe slag). Standplaats: Delft. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling NAR de heer ing. W.A. van Beusekom, telefoon nummer (015) 691274. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeelszaken, Postbus 5023, 2600 GD Delft. De Meetkundige Dienst is op zoek naar creatieve mensen met een doelgerichte en praktische instelling. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Eventuele kinderopvang behoort tot de mogelijkheden. meetkundige dienst rijkswaterstaat ministerie van verkeer en waterstaat De Meetkundige Dienst (MD) is binnen de Rijkswaterstaat (RWS), de dienst voor geo-informatie, geo- informatica en algemene informatica- infrastructuur op die gebieden waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Ca. 500 medewerk(st)ers leveren een uitgebreid assortiment aan geo- informatie produkten en adviezen, waarbij gebruik gemaakt wordt van een uiterst modern produktie-apparaat. De belangrijkste klanten zijn de RWS- diensten. Het MD-specialisme bestrijkt het totale veld van de geodesie. De komende tijd ligt het accent vooral op: - klantgerichtheid van de organisatie; - optimaliseren van de bedrijfs-voering; - toename van inspanning in onder zoek en advies; - inkrimping van eigen produktie-taken, in combinatie met toename van uitbesteding; - opbouwen en beschikbaar stellen van digitale bestanden met geo- informatie. De afdeling NAP - Normaal Amsterdams Peil - heeft tot taak om Nederland te voorzien van hoogte- en zwaartekrachtinformatie. Hiervoor worden meerjarenplannen opgesteld en er wordt jaarlijks opdracht gegeven voor het uitvoeren van ongeveer 3000 kilometers secundaire waterpassing, verdeeld over verschillende projecten. De werkzaamheden van de afdeling ten behoeve van deze waterpasprojecten zijn in dit verband: - het ontwerpen van waterpasnetten, opstellen van bestekken en overeenkomsten; - technisch en administratief begeleiden van de metingen; - uitvoeren van kwaliteitscontroles en vereffenen van de metingen volgens de Delftse vereffenings-theorie met behulp van een computer; - berekeningsresultaten opslaan in een databank en publiceren door middel van de uitgave van peilmerklijsten en peilmerkkaarten en grafische presentaties. Daarnaast is de afdeling verant woordelijk voor het ontwerpen, toetsen en berekenen van waterpasnetten voor deformatiemetingen en het interpreteren en presenteren van de meetresultaten Verder worden ondersteunende werkzaamheden uitgevoerd bij onderzoeken in verband met bodembeweging en zeespiegelrijzing. meetkundige dienst 36 NGT GEODESIA 91 - 1

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 38