rijkswaterstaat HOOFD MARIENE GEODESIE (V/M) Binnen de hoofdafdeling Mariene Geodesie en Terrisfische Metingen zoeken we voor de afdeling Mariene Geodesie een Functie-informatie: U heeft de algehele leiding van de afdeling en bent als zodanig verantwoordelijk voor de planning, opdrachtacceptatie, voort gang en kwaliteitsbewaking. Tevens bent u verantwoordelijk voor de contacten met de opdrachtgevers. Daarnaast wordt van u een bijdrage verwacht in de beleidsontwikkeling van de dienst en Rijkswaterstaat. Functie-/functioneringseisen: Voor deze boeiende en veelzijdige functie zoeken wij iemand met een opleiding op academisch (werk- en denkjniveau. Ken nis op het gebied van de mariene geodesie/hydrografie is ge wenst. U beschikt over goede leidinggevende en sociale vaar digheden en stelt zich klantgericht op. Geboden wordt: Het maximum bruto jaarsalaris bedraagt ca. 88.000,- exclusief 8% vakantietoeslag. Standplaats: Delft. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. L.C. Vos, hoofd van de hoofdafdeling Mariene Geodesie en Terrestrische Metingen, telefoonnummer (015) 691396. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeelszaken, Postbus 5023, 2600 GD Delft. Het personeelsbeleid van de RWS/MD is gericht op flexibiliteit van haar medewerk(st)ers. Hierdoor worden in de toekomst doorstromingsmogelijkheden (geografisch/functioneel) aan de orde gesteld. De Meetkundige Dienst is op zoek naar creatieve mensen met een doelgerichte en praktische instelling. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Eventuele kinderopvang behoort tot de mogelijkheden. meetkundige dienst rijkswaterstaat ministerie van verkeer en waterstaat meetkundige dienst De Meetkundige Dienst (MD) is binnen de Rijkswaterstaat (RWS), de dienst voor geo-informatie, geo- informatica en algemene informatica- infrastructuur op die gebieden waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Circa 500 medewerk(st)ers leveren een uitgebreid assortiment aan geo- informatie produkten en adviezen, waarbij gebruik gemaakt wordt van een uiterst modern produktie- apparaat. De belangrijkste klanten zijn de RWS- diensten. Het MD-specialisme bestrijkt het totale veld van de geodesie. De komende tijd ligt het accent vooral op: - klantgerichtheid van de organisatie; - optimaliseren van de bedrijfs voering; - toename van inspanning in onder zoek en advies; - inkrimping van eigen produktie- taken, in combinatie met toename van uitbesteding; - opbouwen en beschikbaar stellen van digitale bestanden met geo- informatie. De afdeling Mariene Geodesie levert adviezen en ondersteuning gericht op de kwaliteitsborging en efficiency verbetering van de hydrografische werkzaamheden binnen het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. De grootte van de afdeling bedraagt 13 medewerk(st)ers. 38 NGT GEODESIA 91 - 1

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 40