N M medewerker (m/v) afdeling beheer Mevrouw De dienst Stadsontwikkeling vraagt een voor een periode van 2 jaar. Er wordt gestreefd deze tijdelijke functie in een vaste functie om te zetten. Vacaturenummer S11 De afdeling beheer is belast met: de (geautomatiseerde) centrale registratie van het gemeente lijk onroerend goed; het beheer van een belangrijk deel daarvan; de makelaarsfunctie ten aanzien van huisvesting van gemeentelijke instellingen en daaraan verwante groeperingen. Taken van de medewerker - centraal registreren van gemeentelijk onroerend goed; - bewaken van in akten opgenomen voor waarden en data; - verhuren en in gebruik geven van gemeen telijk onroerend goed; - geven van informatie uit de centrale regi stratie van gemeentelijk onroerend goed; - up to date houden van deze centrale registratie. Vereist - een middelbare beroepsopleiding, bijvoor beeld MEAO, aangevuld met een voor het vakgebied geëigende opleiding, zoals CTO; - ruime ervaring op het gebied van kadastrale boekhouding; - kennis van, ervaring met en belangstelling voor automatisering; - inventiviteit en het vermogen om zelfstandig en accuraat te werken; - goede contactuele eigenschappen; - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Ervaring met beheer en verhuur van onroerend goed strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring ten hoogste f 4.258,— bruto per maand (salarisschaal 8), op basis van een 38-urige werkweek. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer J. van den Berg, hoofd van de afdeling, tel. 085-571738, de heer L.W. Schipper, medewerker van de afdeling, tel. 085-571763, of de heer mr. P.H. Lunen burg, hoofd van de sector personeel en organisatie, tel. 085-571639. Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer vrouwen, leden van etnische of culturele minderheden en gehandicapten in dienst te nemen. Zij worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij de voorkeur. De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. Bij de afdeling werken momenteel 6 mannen. De gemeente hanteert een selectiecode. Hebt u belangstelling voor deze functie vraagt u dan een sollicitatieformulier aan - onder vermelding van het vacature nummer - bij de dienst Stadsontwikkeling, Westervoortsedijk 4a, 6827 AS Arnhem, tel. 085-571675. Het formulier dient daar uiterlijk 2 weken na deze advertentie terug te zijn. Interne en externe werving vinden gelijktijdig plaats. NGT GEODESIA 91 1

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 41