Chef Grafische Informatie/ Plv. Hoofd Vastgoedinformatie v/m 1 De stad Utrecht zoekt voor de digitale kaartproduktie een ingenieur als E u O C 0> O 0> O) O) a> -o k. 0 "3 ■4- E '5 OC e Procedure: De selectie vindt plaats dooreen selectieteam. Een medisch onderzoek is, een psychologisch onderzoek kan onder deel zijn van de selec tieprocedure. Sollicitatie: Uw schriftelijke solli citatie kunt u binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie richten aan het Hoofd Personeel Organisatie van de Dienst Ruimtelijke Ordening, de heer P.W.M. Schoonhoven, Postbus 8406, 3503 RK Utrecht. Onder vermelding van "Chef Grafische Informatie/PIv. Hoofd Vastgoedinformatie" op de enveloppe. Voorrangsbeleid bij selectie: Vrouwen, bepaalde etnische minderheden en minder validen heb ben vaak minder goede kansen op de arbeids markt. De gemeente Utrecht wil daarom die doelgroepen voorrang verlenen bij de selectie. Uiteraard op grond van gebleken geschiktheid. Slaagt men niet binnen voornoemde doelgroe pen, dan wordt er ver der gegaan met de andere kandidaten. Dienst Ruimtelijke Ordening: het gaat om de kwaliteit van de stad Utrecht is een stad met veel kwalitei ten. Utrecht is de 4e stad in de Randstad en door haar ligging ook een belangrijk verkeers- en vervoersknooppunt. Een stad met een opvallend historische binnenstad en een groot stadsvernieuwingsgebied. Een stad die ook rekening houdt met de toekomst. In de komende 25 jaar zullen er duizenden nieuwe arbeids plaatsen en woningen moeten bijko men. Belangrijke ontwikkelingen op ruimtelijk, economisch en verkeers kundig gebied zijn op gang gebracht. Daarin speelt uiteraard bij het aanpassen van de infrastructuur, de bebouwing en dus het in kaart brengen van Utrecht de afdeling Vastgoedinformatie een belangrijke rol. De afdeling Vastgoedinformatie: De afdeling Vastgoedinformatie - 44 formatieplaatsen - behoort tot de Dienst Ruimtelijke Ordening. De afdeling bestaat uit de onderafdelin gen Gemeente Kadaster, Systeembe heer, Landmeten en Grafische Infor matie. Met als taak een Vastgoed systeem voor de gemeente Utrecht op te bouwen en bij te houden. De volgende (geautomatiseerde) deelsystemen zijn operationeel: Gebouwen Gemeente Kadaster Grootschalige Topografie Kleinschalige Stadskartografie. Technische achtergrond: Intergraph, Unix-werkstations en een MicroVax 3400. De systemen maken deel uit van een Local Area Netwerk. De onderafdeling Grafische Informa tie - 12 formatieplaatsen - is inhou delijk verantwoordelijk voor de deel systemen Topografie Leidingen en de Stadskartografie. Verder geeft men service op het gebied van Reprografie, Kartografie en grafische produkten. Functie-informatie Realiseren van het takenpakket van de onderafdeling Grafische Infor matie. Leidinggeven aan de secties Kaart- redactie, Topografie, Kartografie, Reprografie en Kaartbeheer. Zorgdragen voor een optimale bedrijfsvoering van de onderafde ling. Ondersteunen van het Hoofd Vastgoedinformatie. Functie-eisen Universitair denk- en werkniveau, bijvoorbeeld opleiding Geodesie, Kartografie of gelijkwaardig. Automatiseringskennis; kennis van CAD, bij voorkeur het "Intergraph systeem". Kennis van en ervaring met pro- duktie van digitale basiskaarten. Kennis van Kartografie, Gissyste- men en Reprografie. Ervaring in een soortgelijke functie. Organisatorische en leidinggevende kwaliteiten. Goede sociale vaardigheden. Salaris Het salaris bij aanstelling is afhanke lijk van opleiding en ervaring. De functie kent een maximum van f 7.281,- bruto per maand (schaal 12) bij een dienstverband van 38 uur per week. Op grond van bijzondere ervaring en geschiktheid kan een arbeidsmarkttoeslag van maximaal 10% tot de mogelijkheden behoren. Inlichtingen U kunt inlichtingen inwinnen bij de heer Ir J.C.P. de Kruif, Hoofd Vast goedinformatie, telefoon 030-919616 of bij de huidige functionaris, de heer E. Hoeboer, telefoon 030-919608. 40 NGT GEODESIA 91 - 1

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 42