Cuna, kwaliteit om kennis mee te maken /Kopen of leasen/ cuna international Ij v. landmeetkundig medewerker binnendienst/ buitendienst v/m Rotterilameilijk2,3112 Bk ScMetlani,Tel:010-4151788 I Mr. P. J. J. M. van den Bosch (38) is sinds 2 oktober 1990 de nieuwe directeur van de Stichting KAFI. In die functie volgt hij ing. J. Hagens op, die adjunct-directeur bij Hei- demij Vastgoeddiensten BV is geworden. Van den Bosch heeft ervaring opgedaan als belastinginspecteur bij de Belasting dienst, als adviseur op het gebied van rijks- en gemeentelijke belastingen bij de VNG, als secretaris van het Hoogheemraad schap van de Alblasserwaard en de Vijf- herenlanden en bij RAET Decentrale Over heid. Ir. G. J. Maten is met ingang van 1 decem ber 1990 benoemd tot hoofd Geodesie binnen Heidemij Vastgoeddiensten BV. Hij volgt daarmee ing. A. C. Zijderveld op, die eerder dit jaar verantwoordelijk is gewor den voor de marktontwikkeling van Heide mij in een verenigd Europa. Maten is afkomstig van Vredestein in Velp, waar hij werkte als adjunct-manager van een produktie-eenheid voor de industriële toeleveringsmarkt. Daarvoor was hij werk zaam bij de Koninklijke Shell en bij Tho massen International in Rheden. Ing. A. van Stee (42) is per 1 december 1990 benoemd tot Manager of Projects van Controlec Engineering BV. Met ingang van 1 januari 1991 is mr. ir. J. C. Anneveld benoemd tot business area manager Vastgoedinformatie bij HCS Computer Graphics BV te Utrecht. Anneveld is afkomstig van de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers, waar hij gedurende de laatste jaren de functie van hoofd afdeling Landmeetkundige Zaken be kleedde bij het Kadaster Alkmaar. Met ingang van 1 januari 1991 is de heer ing. C. de Heer (43) be noemd tot General Manager bij Geomatic BV te Dordrecht. Cuna levert professionele portofoons voor alle toepassingen. PTT en KSR goedgekeurd. Perfecte techniek, unieke service en uitstekende prijs/prestatie verhouding. De PFM-1200 is een complete 12-kanaalssysthesised portofoon vanaf 995,- excl. b.t.w. Levering uit voorraad en mogelijkheden tot huren. Wij willen graag vrijblijvend informatie over. LJ mobilofoons huurmogelijkheden portofoons (s v p. het gewenste aankruisen) Bedrijf/Instelling Ter attentie van I Adres Postcode/Plaats Telefoon u' Vélsén Velsen is een gemeente met een oppervlakte van 5.000 ha. en telt thans rond de 60.000 inwoners. Het woongebied bestaat uit IJmuiden, Velsen- noord, Velsen-zuid, Santpoort-noord, Santpoort zuid, Driehuis en Velserbroek. In de komende jaren zal Velserbroek worden uitgebreid. Voor de dienst Gemeentewerken, bureau land meten, wordt gevraagd een Taken: - het uitwerken van meetgegevens door middel van landmeetkundige berekeningen en het kaarteren van deze gegevens ten behoeve van de grootschalige basiskaart (GBKV); - het verrichten van landmeetkundige berekeningen voor het uitzetten en meten in terrein van bestemmingsplannen en matenplannen; - het verzamelen en berekenen van gegevens ten behoeve van grondverkopen, oppervlakten en grensuitzettingen; - het verzamelen van meetgegevens en het uit tekenen van lengte en dwarsprofielen; - het vervaardigen van digitale kaarten met gebruik van het Interactief Grafisch Ontwerp Systeem (IGOS); - het, als leider van een meetploeg, verrichten van metingen, waterpassingen en uitzettingen; - het ontwikkelen van en adviseren over toe passingen voor de automatisering van het kaarten- bestand. Vereisten: - M.T.S.-landmeten of een gelijkwaardige opleiding; - belangstelling voor het werken met een interactief grafisch systeem; - ervaring met IGOS-apparatuur strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f. 3.616,— bruto per maand (niveau 7). Inlichtingen: De heer A. Leijder Havenstroom (chef bureau landmeten), tel. 02550-66171. Voor deze functie zijn de gebruikelijke rechts positieregelingen van de gemeente van toepassing en vindt inspraak bij de selectie plaats van een personeelsdelegatie. Het personeelsbeleid van de gemeente is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Ter bevordering van een evenwichtige man-vrouwverhouding in de organisatie, worden vrouwen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de directeur van de dienst Gemeentewerken, Postbus 122, 1970 AC IJmuiden. 90 NGT GEODESIA 91 - 2

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 34