den haag vraagt: Hoofd topografische informatie-voorziening (v/m) Voor deze functie geldt: GEMEENTE DEN HAAG Vac. nr. 37-91-1786 Voor de Dienst Ruimtelijke en Economische Ontwikke ling i.o. t.b.v. de afdeling Landmeten en Vastgoed Algemene informatie: Den Haag is een van de grote steden in Nederland, heeft bijna 500.000 inwoners en is het regeringscentrum. Den Haag is zich aan het voorbereiden op de toekomst en bevindt zich daarom in een verande ringsproces. De reorganisatie, zoals die recent door de gemeenteraad is vastgesteld, richt zich zowel op een her structurering van de organisatie als op cultuurverandering. Ook op het gebied van de ruimtelijke ordening en het grondbedrijf, de werkterreinen van de dienst Stadsontwik keling Grondzaken, is veel in beweging. De hoofdafdeling Landmeten en Vastgoed van de dienst SOjGZ, richt zich in brede zin in de regio Den Haag op de informatievoorziening over vastgoedobjecten en de land meetkundige werkzaamheden die daarmee samenhangen. Ook de hoofdafdeling is bezig aan een ingrijpende veran dering. Deze verandering richt zich op het ontstaan van een efficiënte en marktgerichte vastgoedinformatievoorziening in de gemeente Den Haag. Daarbij staan organisatie en techniek gelijkelijk ter discussie. Taak: binnen het taakveld van deze functie valt het omvormen van de bestaande landmeetkundige werkpro cessen in het kader van beheer en informatievoorziening van vastgoedinformatiesystemen. De functie vervult daar door een belangrijke rol in het veranderingsproces van de hoofdafdeling. Binnen dit kader wordt leiding gegeven aan het ontstaan van de nieuwe afdeling Topografische Infor matievoorziening. De veranderingen die hiermee gepaard gaan vragen om een zorgvuldige begeleiding. Daarnaast wordt het beleid geformuleerd en uitgevoerd met betrekking tot de informatievoorziening over de bij de afdeling in beheerzijnde vastgoedinformatiebestanden. Aandachtspunten hierbij zijn: - bewaking van de werkprocedures; - gegevensbeheer over de in beheer zijnde bestanden; - signalering van knelpunten in de informatievoorziening; - deelname aan de systeemontwikkeling van vastgoedin formatiesystemen, gerelateerd aan de taak van de afde ling. Vereisten: om deze voor de afdeling belangrijke functie te kunnen vervullen vragen wij van u een academisch niveau in een relevant vakgebied en verder zelfstandigheid/ initiatief en affiniteit met informatisering en met de markt. Ook kandidaten met een HBO-opleiding, die door ruime ervaring in het vakgebied op een gelijk niveau kunnen func tioneren, worden uitgenodigd te solliciteren. Het is voor deze functie belangrijk dat u het leiding geven aan de orga nisatie op een effectieve en doortastende wijze vorm kunt geven. Tot slot vragen wij van u de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek. Salaris: maximaal f 6.376,- bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer A.K. Muller, telefoon 070-3534851 SOLLICITATIEADRES: Dienst Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling i.o., Stadsontwikkeling-Grondzaken afdeling POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN 's-Gravenhage. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring. De gemeente Den Haag wil meer vrouwen, leden uit Etnisch-Culturele Groepen en gehandicapten in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Zij zullen bij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Vrouwelijke kandidaten uit Etnisch- Culturele Groepen zullen bij voldoende geschiktheid de voorkeur genieten. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de personeelsafdeling van de betreffende diensttak. Daarbij dient zowel op brief als envelop in de linkerbovenhoek het vacaturenummer, uw adres en uw postcode vermeld te worden. 92 NGT GEODESIA 91 - 2

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 36