GEMEENTE S1TTARD Landmeetkundige (v/m) Het grondgebied van de gemeente Sittard heeft een gevarieerd karakter, waarbij stedelijke bebouwing, buitengebied en handel en industrie zijn te onderscheiden. Alle "stadsontwikkelings- taken" zijn ondergebracht in de scktor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Deze scktor is onderverdeeld in 9 meer specialistische werkeenheden. In de werkeenheid Landmeten worden voornamelijk dienstverlenende aktiviteitcn verricht voor af delingen en diensten bij de gemeente en voor derden. Bij deze werkeenheid is vakant de funktie van: Funktie-informatie: - het verwerken van landmeetkundige gege vens in een interaktief grafisch CAD-sys- teem; - het verwerken van tachymetrischc opna men, waterpassingen en veldwerken; - het voorbereiden van werkzaamheden voor de buitendienst; - het verrichten van landmeetkundige werk zaamheden in binnen- en buitendienst, waarbij ook leiding moet worden gegeven aan een mcetploeg. Funktie-eisen: - MTS- landmeetkunde of vergelijkbaar nivo met ervaring in binnen- en buitendienst; - kennis en ervaring met systeemontwikke ling en interaktief grafische gegevensver werking; - kennis van de werkwijze van het kadaster; - interesse in vastgoedinformatie; - goede kontaktuele eigenschappen. Overigens: - kan een psychologisch onderzoek deel uit maken van de selektieprocedurc; - bedraagt het salaris bij aanstelling maxi maal f 3.736,-- bruto per maand; - krijgen leden uit groepen die op de arbeids markt in een minderheidspositie verkeren, voorrang bij gelijke geschiktheid; - bestaat bij de gemeente Sittard de mogelijk heid tot kinderopvang; - wordt nadere informatie gaarne verstrekt door de heer H. Alers, koördinator van de werkeenheid, telefoon 046 - 596757; - kunnen belangstellenden hun schriftelijke sollicitatie uiterlijk 1 maart 1991 met ver melding van referenticnummer 91/07, stu ren aan het Kollege van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Sittard, Post bus 18, 6130 AA Sittard. „iiiiiiiiiiiii""'" ""mui,,, NGT GEODESIA 91 - 2

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 37