provincieDrenthe landmeter m/v Bij de Afdeling Landmeten van de Dienst Verkeer en Waterstaat is in de buitendienst vacant de functie Bij de provincie Drenthe zijn ruim 600 medewerk- (st)ers betrokken bij het vormgeven en uitwerken van een verantwoord beleid en een goede dienstverlening op het gebied van onder andere milieu, infrastructuur, gezondheidszorg, welzijn, cultuur, ruimtelijke ordening, landbouw, volkshuisvesting en economie. Daarbij is de eigen verant woordelijkheid van de medewerk(st)ers een belangrijk uitgangspunt. De ambtelijke organisatie (vijf diensten en vijf staf afdelingen) is gewend om flexibel te reageren op nieuwe ontwikkelingen. De provincie stelt hoge prioriteit aan het eman cipatiebeleid. Er wordt naar gestreefd vrouwen te benoemen in functies, waarin zij nu onderverte genwoordigd zijn. De provincie staat een actief deeltijdbeleid voor en heeft veel faciliteiten om ouderschap en arbeid te combineren. Algemene informatie Dc Afdeling Landmeten verleent landmeetkundige en kadastrale ondersteuning aan de provinciale diensten en is onderverdeeld in de secties binnen- en buitendienst. Ter ondersteuning van de afdeling kan worden geplaatst een jonge HBO'er, voor wie op termijn doorgroeimogelijkheden aanwezig zijn. Functie-informatie De functie wordt uitgeoefend in de buitendienst, waarbij de landmeter wordt geassisteerd door één of twee meetassistenten. De hoofdonderdelen van de functie zijn: het ontwerpen, meten en berekenen van meetkundige grond- slag het verrichten van kadastrale metingen het onderhouden van contacten met het Kadaster voor de afwikkeling van vastgoedtransacties en de uitvoering van de samenwerkingsregeling het verlenen van technische ondersteuning aan collega's advisering met betrekking tot automatisering van landmeet kundige werkzaamheden. Teneinde goed bekend te worden met het geautomatiseerde sys teem voor het meten en bewerken van topografische informatie (TOPOCAD) zal de landmeter aanvankelijk ook worden belast met werkzaamheden op dit terrein. Functie-eisen Bezit van het diploma HTS-landmcten. Belangstelling voor automatisering van landmeetkundige werkzaamheden. Goede contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Bezit van rijbewijs BE. Kandidaten kunnen hun belangstelling kenbaar maken door binnen 10 dagen hun sollicitatiebrief te schrijven aan Stafafdeling PersoneelOrganisatie en InformatieProvinciehuispostbus 1229400 AC Assen. Linksboven op de brief en enveloppe s.v.p. het vacaturenummer 440 vermelden. Salariëring Voor deze functie wordt afhankelijk van leeftijd en ervaring een salaris geboden tot maximaal f 4.258,- bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek (voorlopige functieschaal 8). Informatie Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de Afdeling Landmeten, de heer J.R.F. de Thouars. Informatie over de selectieprocedure kan worden ingewonnen bij de heer H.J.W. Matthijssen, personeelsconsulent (telefoon nummer 05920-55544, toestel 635, respectievelijk 532). NGT GEODESIA 91 -

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 38