DEURNE landmeetkundige h.b.o.-er m/v gemeente winterswijk CHEF SECTIE VASTGOED M/V S3 83 S3 GEMEENTE HERHAALDE OPROEP Bij het onderdeel Landmeten dat bestaat uit 3,5 formatieplaats van de afdeling Vastgoed en Bedrijfs bureau van de hoofdafdeling Technische Zaken kan als 1e medewerk(st)er worden geplaatst een Geboden wordt een leidinggevende funktie met een grote eigen inbreng en verantwoordelijkheid, waarbij het hoofdaccent ligt op het opstarten van een inter- actief-grafisch systeem in samenhang met de administratieve vastgoedgegevens binnen de totale gemeentelijke organisatie. Taak: - adviseren etc. inzake gemeentelijk beleid op gebied van vastgoedgegevens, incl. het gemeentekadaster; - opzetten, bijhouden en bewaken van administratieve en technische vastgoedgegevens middels een (grafisch) computersysteem; - coördinatie, planning en inzet van de medewerkers Landmeten, alsmede: - het (laten) vervaardigen, bijhouden en bewaken van kaarten, tekeningen en het daarbij behorende archief; - het (laten) uitvoeren van topografische, kadastrale en andersoortige inmetingen en uitzettingen. Eisen: - het bezit van het diploma H.T.S.-landmeetkunde of gelijkwaardige opleiding; - ervaring met genoemde werkzaamheden en met geautomatiseerde informatieverwerking zowel grafisch als administratief, strekt tot aanbeveling. Ook HTS-ers-landmeetkunde die binnenkort afstuderen worden uitgenodigd te solliciteren; Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden tot maximaal 4.757,- bruto per maand. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot het hoofd van de afdeling de heer ing. M. Bergmans, tel. 04930-87401 De gemeente Deurne telt ruim 29.600 inwoners. Deurne heeft riante woonwijken, veel scholen (w.o. voortgezet onderwijs), veel natuurschoon, waaronder de Peel, sportvoorzieningen, een museum en een ziekenhuis. Er zijn bovendien goede voorzieningen voor openbaar vervoer. Het totale grondgebied van de gemeente Deurne bestrijkt ca. 12.000 ha, waarvan ongeveer 400 ha in gemeentelijk beheer is. Daarnaast worden jaarlijks 150-200 ha bouwkavels uitgegeven voor woningbouw en circa 7 ha voor niet-woningbouw bestemmingen. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan de afdeling Personeel en Organisatie met in de linkerbovenhoek de vermelding "soll-1991 nr. 2". Kuipers-Rietbergplein 1 Postbus 101 7100 AC Winterswijk Tel. 05430-45555 Winterswijk heeft ruim 28000 inwoners en ligt in de oost punt van de Gelderse Achterhoek. De bebouwde kom wordt omgeven door een uitgestrekt buitengebied met veel natuur- en landschapsschoon. De gemeente fungeert als centrum voor de regio, vooral op het gebied van winkelvoorzieningen, de gezondheidszorg, het onderwijs en het culturele leven. De Gemeente Winterswijk is concreet invulling aan het geven aan het organisatieveranderingsproces. Het ingevoerde sectorenmodel bestaat uit de sectoren: Wonen en Werken, Middelen, Zorg en Samenleving en Bestuursondersteuning en de stafafdeling Personeel en Organisatie. De sectie Vastgoed maakt deel uit van de sector Wonen en Werken. Wij zoeken een dynamische persoonlijkheid met manage ment kwaliteiten voor de functie van Functie-informatie: - De sectie is belast met beleidsvoorbereiding en uitvoering van werkzaamheden op het gebied van Landmeten, Gegevensbeheer Vastgoed en Grondzaken; - Beheren van het automatiseringspakket Vastgoed (gegevensbeheer); - Zorg dragen voor de opzet en verdere uitbouw van de vastgoed toepassingen met name op administratief-grafisch gebied; - Zorg dragen voor het aanleveren van de meetgegevens; - Adviseren over de verwerving en uitgifte van onroerende goederen; - Zorg dragen voor opzet en doorrekenen van maten- en kavelplannen. Functie-eisen: - Motiverend en stimulerend leiding kunnen geven aan de sectie; - Tenminste bezit HTS-landmeten of een gelijkwaardige opleiding; - Gedegen kennis van en ervaring met geautomatiseerde informatieverwerking, zowel grafisch als administratief; - Affiniteit met gemeentelijk grondbeheer en verwerving en uitgifte onroerend goed; - Goede redactionele en contactuele vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden en Procedure: Het salaris valt momenteel in schaal X en bedraagt maximaal f 5.442,- bruto per maand. De functie is nog niet officieel gewaardeerd. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Nadere informatie over de functies wordt gaarne verstrekt door de adjunct-secretaris, de heer J.L.C. van der Heijden. (tel. 05430 - 45403). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van Burgemeester en Wethouders van Winterswijk, Postbus 101 7100 AC Winterswijk. De gemeente wil graag meer vrouwen aanstellen. Daarom worden zij met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Correspondentie adres: Postbus 3, 5750 AA Deurne. Telefoon: 04930-87711 234 NGT GEODESIA 91 - 5

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 34