Geodeten (TU Delft/Hogeschool Utrecht) emeente werken Gemeentewerken Rotterdam verzorgt met ca. 2400 medewerkers een veel zijdig pakket aan openbare voorzienin gen van de stad Rotterdam. Van wegen tot openbare gebouwen, van plant soenen tot tunnels en van havens tot bruggen. Zo werken wij mee aan het goed functioneren van de stad. We beheren en onderhouden bestaande voorzieningen. En we ontwikkelen en realiseren nieuwe openbare werken. Zo zijn er in Rotterdam op dit moment ambitieuze plannen voor zowel de kop van Zuid, de Noordrand als voor de uitbreiding van het metronet. Op bouwkundig, civieltechnisch, cultuur technisch en organisatorisch gebied vormt Gemeentewerken Rotterdam dan ook een veelzijdig en veeleisend werkterrein voor daadkrachtige vak mensen. Met interessante mogelijk heden voor hun verdere carrière. vacaturenummer 91.290 vacaturenu er 9 1.291 Binnen Gemeentewerken neemt de afdeling Landmeten en Vastgoedinfor matie met ca. 140 medewerkers de land meetkundige taken voor haar rekening. Zij richt zich vooral op de vastgoed informatievoorziening; rnet name voor de eigen dienst, maar ook voor gemeente en derden. Daarnaast verzorgt de afde ling de hoofdmaatvoering in de ruimte lijke ordening van de stad en is zij actief bij de bouw van grote projecten (metro, bruggen en spoortunnels). P Gemeente ii: Rotterdam ROTTERDAM Een geodeet (TU Delft): Als stafmedewerker houdt u zich bin nen onze afdeling voornamelijk bezig met de beleidsondersteuning. Maar u neemt ook deel aan technische pro jecten die direct betrekking hebben op onze geautomatiseerde systemen voor vastgoedinformatie. Functie-eisen: Uw geodesie-opleiding hebt u ge noten aan de Technische Universiteit Delft. Vanzelfsprekend hebt u uw studie met succes afgerond. En bij voorkeur hebt u gedurende enige jaren praktijkervaring opgedaan in dit vakgebied. Vacaturenummer 91.290. Enkele geodeten (Hogeschool Utrecht): Binnen onze afdeling hebben wij plaats voor enkele geodeten die zijn afgestu deerd aan de Hogeschool Utrecht. Zo zijn wij op zoek naar nieuwe mensen voor Ontwikkeling en Systeembeheer. Hier zult u worden ingeschakeld bij de ontwikkeling en het beheer van ge automatiseerde systemen. Daarnaast zoeken wij voor de Buitendienst kan didaten die verantwoordelijk zijn voor een goede uitvoering van de werk zaamheden. In de Tekenkamer is even eens plaats voor enkele geodeten. Hier wordt het databeheer verzorgd op het gebied van grootschalige topografie, leidingenregistratie en grondzaken. Functie-eisen: U bent afgestudeerd aan de Hoge school Utrecht en beschikt bij voor keur over enige ervaring in dit vak gebied. Vacaturenummer 91.291. Informatie: Het salaris voor deze functies is af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere functie-informatie wordt gaar ne verstrekt door de heer ir. L.A. Smit, telefoon 010-489 4615 of 010-4568490 (privé). Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties - onder ver melding van 'sollicitatie' en het juiste vacaturenummer in de linkerboven hoek van briefen enveloppe - ontvan gen wij graag binnen 14 dagen. U kunt uw brief sturen naar Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Personeelszaken, postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Aan leden uit prioriteitsgroepen die aan de gestelde functie-eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het College van Burgemeester en Wethouders vastgestelde prioriteits groepen zijn: vrouwen, migranten, jongeren en gehandicapten. NGT GEODESIA 91 - 5 235

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 35