In Rijswijk staan 3 st( Tekenaar-Construct* Het regiokantoor Rijswijk. Binnen Gasunie wordt het beheer van het tekeningenpakket van nieuwe tracé's voor leidinge en stations, uitgevoerd op de tekenkamer in onze drie regiokantoren. Op het regiokantoor Rijswijk is een drietal vacatures. Tekenaar-Operator (R 392). U zorgt voor voorbereiding, ontwerp, vervaardiging en controle van nieuwbouw- en revisietekeningen. Bovendien regelt u het voorbereiden, innemen en verwerken van hermetingsprojecten. Tot uw taak behoort verder het ontwerpen en onderhouden van een digitaal en conventioneel bestand van tekeningen en kaarten. Deze werk zaamheden worden verricht ten behoeve van nieuwbouw, beheer (zowel conventioneel als digitaal) en revisie van de leidingen en installaties van Gasunie. N'.V. Nederlandse Gasunie koopt aardgas van diverse winningsmaatschappijen en verkoopt het aan afnemers in binnen- en buitenland. In- en verkoop geschieden op commerciële basis. Aardgas is als energiebron en grondstof van groot economisch en maatschappelijk belang. Gasunie is één van de toonaangevende energiemaatschappijen in West-Europa met een zeer geavanceerd transportsysteem. Het beleid is gericht op de continuïteit van de gasvoor- ziening. Het ingekochte gas is voornamelijk afkomstig uit velden in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en de Noordzee. Via een ondergronds leidingsysteem met een lengte van 11.000 kilometer wordt het aardgas getransporteerd naar de verschillende afnemers. Meer dan 1200 bovengrondse installaties houden de aardgasstromen het hele jaar door, ook hij periodes van zeer strenge kou, op gang. Aan milieu en veiligheid wordt grote aandacht besteed. De ononderbroken gasvoorziening is het werk van ongeveer 2000 Gasunie-medewerkers verdeeld over de sectoren techniek, commercie, financiën/economie, personeel Sc organisatie alsmede over diverse stafafdelingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Groningen. 236 NGT GEODESIA 91 - 5

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 36