Vrijdag 25 oktober: KWALITEIT; EEN ZORG VOOR MENS EN ORGANISATIE! De mens en de organisatie waarin hij werkt, zullen op deze dag centraal staan. Er wordt ingegaan op het thema kwalificatie of certificatie van opleidingen. Kijkend naar het scala aan opleidingen kan men zich afvragen of dit een utopie of werkelijkheid is. Het imago van de geodeet op verschillende niveaus wordt geanalyseerd, waarbij typering en vaardigheden aan de orde komen. Met de vragen over ,,het nut van kwaliteitszorg", „wat levert het op" en „waar halen we de winst" zal het congres worden afgesloten. Relaties naar uitbestedingen en opleidingen zullen daarbij niet ontbreken. Postersessies Exposanten en overige diensten, bedrijven en instellingen worden in de gelegenheid gesteld door middel van posters, affiches en dergelijke, bekend heid te geven aan activiteiten en projecten die aansluiten bij het congresthema. De postersessie zal op de drie congresdagen plaatsvinden in de ontvangsthal. Deelname is gratis en de panelen (ongeveer 2,75 m hoog en 1 m breed) staan in de hal geplaatst. Deelnemers dienen zelf zorg te dragen voor de bevestiging van de posters op de panelen en de daarvoor benodigde materialen. Het aan brengen en verwijderen van de posters dient vóór 9 uur op de eerste dag, respectievelijk na de sluiting op de derde dag van het congres plaats te vinden. Belangstellenden dienen zich, met vermelding van onderwerp en benodigde paneelruimte, vóór 1 juli 1991 schriftelijk aan te melden bij: ing. F. B. de Vries, Rietzangerstraat 6, 2623 LW Delft, telefoon kantoor 015-691111, huis 015- 567747. Tentoonstelling Wederom zal een groot en sterk gevarieerd aantal diensten en bedrijven zich in de tentoonstellingsruimte presenteren. De verschillende vormen van dienst verlening met de bijbehorende produkten geven inzicht in de mogelijkheden en inzetbaarheid. Demonstraties van toegepaste methoden en technieken zullen kenmerkend zijn voor het aspect kwaliteit. Alternatief programma Voor alle belangstellenden wordt een afwisselend en gezellig alternatief programma georganiseerd. Woensdag 23 oktober: Na de opening van het congres staat een rondleiding door de Mona-fabriek te Woerden op het programma. Na de lunch zal een medewerkster van „Kies je kleur", een organisatie die adviezen geeft over welke kleuren bij iemand pas sen, uitleg geven over het „Kies je kleur"-concept. Daarna volgt een demon stratie met modellen uit het publiek. Donderdag 24 oktober: De dag start met een bezoek aan het prachtige Kurhaus te Scheveningen, gevolgd door een rondleiding door het Casino. Na de lunch staat een stads wandeling door het oude 's-Gravenhage op het programma, waarbij een bezoek aan het Mauritshuis niet zal ontbreken. Vrijdag 25 oktober: De reis gaat nu via Gorinchem naar Werkendam, naar de kassentuin van Donkelaar, waar tienduizenden cactussen zijn te zien. Vervolgens door naar Drimmelen, waar wordt ingescheept voor een rondvaart door de Biesbosch. Feestavond Een fundament van gastronomische kwaliteit! Op woensdag 23 oktober zal het dagprogramma worden afgesloten met een uniek feest. De gevarieerde muzikale begeleiding en de sfeervolle ruimten vormen een ideale achtergrond voor een plezierige avond. Uitvoerige informatie over het programma en de wijze van aanmelding vindt u in het juli/augustusnummer van dit tijdschrift. De congrescommissie NGT GEODESIA 91 6 277

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 21