Deventer, een gemeente van ruim 67.000 inwoners, spoorverbindingen. Uitstekende voorzieningen voi dienstverlening. Volop in beweging. Vernieuwend De Dienst Stedelijke Ontwikkeling is verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van beleid op het gebied van de ruimtelijke en economische ontwikkeling, vastgoed, monumenten-zorg, volkshuisvesting, stadsvernieuwing, arbeidsmarkt, werkgelegenheid en werkloosheidsbestrijding. De dienst bestaat uit vier sectoren, te weten Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling (R.E.O.), Vastgoed, Wonen en Werken, alsmede een stafafdeling Planning Control en Financiële administratie. knooppunt van weg-, water- en cultuur, educatie, sport, handel en n ontwikkelingsgericht. Öe sector Vastgoed De sector Vastgoed is het gemeentelijk orgaan waar de deskundigheid met betrekking tot onroerend goed is ondergebracht; zij is integraal verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van het grond beleid. De sector is onderverdeeld in drie afdelingen: - Verwerving en Beheer; - Planeconomie en Uitgifte; - Landmeten en Kadaster. De Afdeling Landmeten en Kadaster De afdeling Landmeten en Kadaster heeft als kernopdracht het verstrekken van actuele kadastrale, topografische, landmeetkundige en geologische informatie. Binnenkort wordt een geautomatiseerd gemeentelijk kadastraal systeem afgeleverd en wordt de installatie van een interactief grafisch ontwerp- en beheerssysteem in uitvoering genomen. Het systematisch digitaliseren van het analoge kaartmateriaal is in voorbereiding. Voor deze afdeling -h- -■ s Kadaster zoeken Landmeter op H. IJS. -mveau (v/m) wij een Funktie-inhoud - voorbereiden en uitvoeren van landmeet kundige opdrachten met betrekking tot o.a. maten- en kavelplannen, grondtransacties, netverdichtingen, e.d.; - assisteren bij het opzetten van een interactief grafisch systeem. Funktie-eisen - H.T.S. Landmeten; - kennis en (enige) ervaring met systeem ontwikkeling en interactief-grafische systemen; - vervanging van de systeem-beheerder; - goede communicatieve vaardigheden; - aanvullende informatica opleidingen strekken tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding. ervaring en leeftijd voorshands maximaal 4.402,- bruto per maand (schaal 8). De definitieve functienivo's zullen nog nader worden vastgesteld door middel van een nieuw ingevoerd functiewaarderingssysteem. De gemeente Deventer voert een vrouwvriendelijk personeelsbeleid, waarbij onder andere beperkte kinderopvang, flexibel zwangerschapsverlof, ouderschapsverlof en deeltijdarbeid tot de mogelijkheden behoren. Ook mensen met een andere etnische achtergrond en gehandicapten worden met nadruk uitgenodigd om te solliciteren. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u zich wenden tot het hoofd van de sector Vastgoed, de heer W. Lijzenga, of het hoofd van de afdeling Landmeten en Kadaster, de heer H. H. J. Lubberding, beide telefonisch te bereiken onder resp. nummer 05700-19602 en 05700-11911 Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan de Dienst Stedelijke Ontwikkeling t.a.v. de heer J.J. Herms, p. en o. adviseur, Papenstraat 26, 7411 ND Deventer. DEVENTER 288 NGT GEODESIA 91 - 6

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 32