Ploegchef III v/m De gemeente Utrecht biedt een enthousiaste MTS-er een baan met perspectief bij Vastgoedinformatie. ~a> Rijbewijs BE. 290 O O E 0> O) O) O 0) E *5 ae: c O Procedure: De selectie vindt plaats door een selectieteam. Een medisch onderzoek zal, een psycholo gisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken na plaatsing van deze advertentie richten aan het Hoofd Per soneel Organisatie, Dienst Ruimtelijke Ordening, de heer P.W.M. Schoonhoven, Postbus 8406, 3503 RK Utrecht. Onder vermelding van "DRO/91-19" op de enveloppe. Voorrangsbeleid bij selectie: De gemeente Utrecht volgt bij de vervul ling van alle vacatu res een voorrangsbe leid t.a.v. vrouwen, personen die tot bepaalde etnische minderheden behoren en minder validen. RO Dienst Ruimtelijke Ordening: het gaat om de kwaliteit van de stad Met ruim 230.000 inwoners is Utrecht een stad waar gewoond, gewerkt en geleefd wordt. Door haar centrale ligging en goede infrastructuur betekent Utrecht veel in regionaal en landelijk opzicht. Daarbij moet Utrecht ook een stad blijven waar inwoners, forensen, ondernemers en toeristen zich thuis voelen. Wat dat betreft zijn leefbaarheid, bereikbaarheid en milieu punten van voortdurende aandacht voor de Dienst Ruimtelijke Ordening (DRO). De dienst omvat de afdelingen Milieu, Grondbedrijf, Economische Zaken, Stedebouw Verkeer, Vast goed Informatie en de Stafafde lingen P O en Controlling. De afdeling Vastgoedinformatie De afdeling Vastgoedinformatie bestaat uit de onderafdelingen Gemeentekadaster, Systeembeheer, Landmeten en Grafische Informatie. Vastgoedinformatie beheert het Informatiesysteem Vastgoed binnen de gemeente Utrecht. Binnen dit systeem zijn de digitale deelsyste men, "Grootschalige Basiskaart" en "Kleinschalige Basiskaart", het administratieve "Deelsysteem Gebouwen" en het "Gemeentelijk Kadastraal Systeem" operationeel. Het deelsysteem "Digitale Kadas trale Kaart" zal in de toekomst worden ontwikkeld. Het deelsysteem "Grootschalige Basiskaart" is een afbeelding van objecten met een vaste plaats in, op of onder het aardoppervlak. Het wordt op vele plaatsen in de gemeentelijke organisatie gebruikt voor ontwerp- en beheersactivitei- ten. Actualiseren van het deel systeem vindt o.a. plaats op basis van metingen verricht door mede werkers van de onderafdeling Land meten. Door diverse afdelingen, diensten, bedrijven en particulieren wordt in toenemende mate een beroep gedaan op de onderafde ling Landmeten voor landmeet kundige ondersteuning van uit te voeren technische projecten. Door vertrek van de huidige func tionaris is bij de onderafdeling Landmeten de functie van Ploeg chef III v/m vacant. Functie-informatie Leidinggeven en begeleiden van een meetploeg. Voorbereiden, organiseren en uit voeren van projectgerichte werk zaamheden t.b.v. kaartvervaardi ging. M.b.v. een grafisch werkstation voorbereiden, organiseren en uit voeren van externe opdrachten t.b.v. ruimtelijke (her)inrichting. Verrichten van basiswerkzaam heden t.b.v. opbouw en beheer van diverse meetpuntennetten. Controleren en testen van instru mentarium. Functie-eisen MTS Landmeetkunde. Ervaring (circa 3 jaar) in het betreffende vakgebied. Kennis van en ervaring met Microstation en geautomatiseerde gegevensverwerking t.b.v. kaart vervaardiging. Organisatorische en leidinggeven de capaciteiten. Vermogen om in teamverband te kunnen werken. Salaris Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van opleiding en erva ring. De functie kent een maximum van f 3.736,- bruto per maand (schaal 7) bij een dienstverband van 38 uur per week. Inlichtingen Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer Ing. C.M. van Maris, Chef Landmeten, telefoon 030-919575. NGT GEODESIA 91 - 6

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 34