Postersessies Tentoonstelling Lunch Alternatief programma Feestavond Aanmelding Woensdag 23 oktober: Donderdag 24 oktober: Vrijdag 25 oktober: Woensdag 23 oktober: Op de drie congresdagen zullen in de ontvangsthal postersessies plaatsvinden. Exposanten en overige diensten, bedrijven en instellingen zullen door middel van posters, affiches en dergelijke, projecten en activiteiten illustreren, die aan sluiten bij het congresthema. In de tentoonstellingsruimte zal wederom een groot aantal diensten en bedrijven zich presenteren. Deze tentoonstelling heeft al jarenlang als kenmerk: variëteit en kwaliteit. Een noviteit is dat dit jaar ook exposanten van over de lands grenzen hun produkten en diensten zullen etaleren. Op deze tentoonstelling worden ongetwijfeld weer nieuwe methoden en technie ken gedemonstreerd. Een uitstekende gelegenheid om kennis te nemen van de ontwikkelingen in het geodetisch vakgebied. In verband met de grote drukte tijdens de lunchpauzes in de restaurants in de naaste omgeving is het raadzaam deel te nemen aan het koffietafelbuffet in de foyer van het Congrescentrum. Dit is tevens een goede gelegenheid om ge dachten en ervaringen uit te wisselen met collega's in het vakgebied. De kosten van deelname zijn f 20,— voor leden en abonnees. Voor de overige deelnemers zijn de kosten f 25,— per lunch. Wederom wordt een gezellig en gevarieerd alternatief programma georgani seerd. Hoewel dit programma vooral voor de partners wordt georganiseerd, zijn ook leden en abonnees van harte welkom. Kosten van deelname, inclusief koffie, thee en lunch, bedragen f 17,50 per persoon per dag. bijwoning van de opening van het congres; rondleiding door de Mona-fabriek te Woerden; uitleg en demonstratie van het „Kies je kleur"-concept; bezoek aan het Kurhaus te Scheveningen rondleiding door het Casino te Scheveningen; stadswandeling door het oude 's-Gravenhage; bezoek aan het Mauritshuis te 's-Gravenhage; bezoek aan de kassentuiri van Donkelaar te Werkendam; rondvaart door de Biesbosch. De leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen en de (persoonlijke) abonnees van NGT Geodesia kunnen met hun partner deelnemen aan de feestavond. De locatie is het landgoed „Sparrendaal" te Driebergen. Op deze buitenplaats woonden voorheen adellijke families en verbleven in de loop der eeuwen vorsten en bisschoppen. Het kasteel is geheel gerestaureerd in Lodewijk XV- stijl. Nu treft men op de verschillende verdiepingen er koude, warme, vlees-, vis- en grill-buffetten aan. Deze avond wordt muzikaal begeleid door het orkest van André Appeldoorn en een Ierse troubadour. Muzikale geodeten kunnen zelf achter de piano plaatsnemen en in het casino maakt u kans op een miljoen! De ongedwongen sfeer van deze feestavond stelt geen bijzondere eisen ten aanzien van de kleding. De kosten van deelname bedragen f 40,— per persoon. Voor vervoer van en naar de Jaarbeurs wordt gezorgd. Indien u daarvan gebruik wilt maken, kunt u dit bij uw opgave vermelden. In de maand juli zal u een aanmeldingskaart in de vorm van een acceptgiro worden toegezonden. Op de bijgaande brief staat de aanmeldingsprocedure duidelijk vermeld. Aan ieder lid/abonnee wordt slechts één acceptgiro verstrekt. Per abonnement of lidmaatschap kan slechts één persoon, eventueel met partner, worden aangemeld. De acceptgiro dient uiterlijk 1 september a.s. in ons bezit te zijn. Voor nadere informatie of voor het aanvragen van meerdere aanmeldings- kaarten kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur contact opnemen met mevr. C. Scherpenzeel, telefoon 055-665915. De deelnemers die vóór 1 september zijn aangemeld, ontvangen begin oktober het programmaboek van het congres. De congrescommissie D. van Dijk, L. Honderdors, J. J. S. Kopaszewski, C. M. van Maris, F. B. de Vries, P. W. Westdorp NGT GEODESIA 91 - 7/8 323

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 15