ETISCH NIEUR V/N «uA Landmeter (v/m) Stadsbeheer o o burgerpersoneel defensie Gemeente Den Haag De afdeling Vastgoed verricht haar werkzaamheden voor de hele Dienst Stadsbeheer. Deze werkzaamheden omvatten naast het traditionele landmeten (waterpassen, meten en uitzetten) ook het verzamelen, verwerken en verstrekken van technische gegevens voor het beheer van de openbare ruimte (wegen, water, groen en riolering). De afdeling maakt gebruik van geavanceerde technieken (digitale topografie) die zijn gericht op de opbouw van een vastgoed registratiesysteem van Stadsbeheer. De afdeling zoekt een landmeter die belast wordt met o.m. de volgende taken: - uitvoeren van precisiewaterpassingen t.b.v. deformatiebepaling van gebouwen; - meten van terreinen en verrichten van uitzetwerkzaamheden; - verrichten van hoogtemetingen t.b.v. de voorbereiding en revisie van civiel-technische werken en het bepalen van peilhoogten t.b.v. bouwplannen; - verrichten van (thematische) aanvullingen op de basiskaart t.b.v. ondergronden voor werkvoorbereiders; - het op een Cad-werkstation uitwerken van meetgegevens. Vereisten: - landmeetkundige kennis en ervaring op MBO-niveau; - kunnen werken met electronische tachymeter en Cad-werkstation; - kennis van pc-gebruik in kantooromgeving; - inzetbaar op alle relevante taakvelden van de afdeling. Salaris: Het salaris bedraagt max. f 3.863,(bruto) per maand (salarisgroep 7) afhankelijk van opleiding en ervaring. Algemene informatie: De gemeente Den Haag wil meer vrouwen, leden uit etnisch-culturele groepen en gehandicapten in dienst nemen. Zij zullen bij gelijke geschiktheid de voorkeur genieten. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen. Zowel op brief als envelop in de linkerbovenhoek de vacaturenaam, uw adres en uw postcode vermelden. Sollicitatieadres: Dienst Stadsbeheer Sector Wegen en Water afdeling Personeelszaken Postbus 19 350, 2500 CJ Den Haag In Den Haag is de Dienst der Hydrografie van de Koninklijke Marine gevestigd. Dit modern geoutilleerd bedrijf houdt zich o.a. bezig met het verzamelen van hydrografi sche gegevens. Hiertoe beschikt zij over een drietal opnemingsvaartuigen. De ver zamelde gegevens worden vervolgens ver werkt tot zeekaarten en andere nautische publicaties ten behoeve van de veilige vaart op zee. Bij het bureau Mariene Geodesie is momenteel ruimte voor een TAAK Uw werkzaamheden richten zich voornamelijk op het brede terrein van de mariene geodesie. De accenten liggen hierbij op positiebepaling (hyperbolische systemen NAVSTAR/GPS) en berekenin gen met betrekking tot continentaal plat activiteiten. Daarnaast volgt u de ontwik kelingen op uw vakgebied op de voet en neemt u als zodanig deel aan seminars, werkgroepen e.d. GEVRAAGD We zoeken een geodetisch ingenieur die bij voorkeur al beschikt over kennis en ervaring op het gebied van mariene geo detische problematieken. GEBODEN Een boeiende positie - met een zelf standig en afwisselend werkpakket - in een professionele werkomgeving. En dit alles binnen de zeer interessante discipline mariene geodesie bij het veelzijdige en veelomvattende Marine-bedrijf. Üw ken nis, kunde en vaardigheden komen hier dus optimaal tot hun recht. Uw bruto jaar salaris bedraagt maximaal circa f 85.500,- inclusief 8% vakantietoeslag. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Daarnaast kunt u gebruik maken van een uitgebreid pakket aan studiefaciliteiten om binnen uw vakgebied up-to-date te blijven. REACTIES Voor meer gedetailleerde functie informatie kunt u zich wenden tot het hoofd bureau Mariene Geodesie, de heer ir W.A. van Gein, (070) 316 2810. De heer W.F. van Sprundel, (070) 316 3159, kan u informeren over de sollicitatieprocedure. Volledigheidshalve vermelden we nog dat bij gelijke geschiktheid leden van etnische minderheden en gehandicapten de voor keur genieten. Uw schriftelijke sollicitatie wordt binnen 14 dagen met belangstelling tege moet gezien door het hoofd stafafdeling Burgerpersoneel van de Marinestaf, post bus 20702, 2500 ES Den Haag. KONINKLIJKE MARINE NGT GEODESIA 91 - 7/8 333

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 25