andmeetkundig medewerker RIDDERKERK rvzn binnen- en buitendienst GEMEENTE Ridderkerk is een dynami sche gemeente van ruim 46.000 inwoners, gelegen aan de oostkant van het eiland IJsselmonde. Er is nog steeds sprake van een groeiende werkgelegen heid binnen de gemeente. Enerzijds liggen de groot stedelijke voorzieningen van Rotterdam onder handbereik en anderzijds ligt de ge meente op fietsafstand van gebieden met recreatieve voorzieningen als de Oude Maas. de Alblasserwaard en de Krimpenerwaard. De gemeente beschikt over uitstekende voorzieningen op het gebied van onderwijs en sportieve recreatie. De per 1 januari 1990 vernieuwde gemeentelijke organisatie met in totaal circa 335 medewerk(st)ers bestaat uit 4 diensten, te weten: de dienst Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ordening en Milieu (VROM), de dienst Openbare Werken (OW), de Bestuursdienst (BD) en de dienst Maatschappelijke aangelegenhe den, Burgerzaken en Onderwijs (MABO). De dienst Volkshuisvesting, Ruim telijke Ordening en Milieu van de gemeente Ridderkerk kent 5 afde lingen. Een van de afdelingen is Landmeten en Vastgoed, welke is belast met het bijhouden van de basiskaart Ridderkerk, de gemeen telijke kadastrale gegevens en andere vastgoedregistraties. Daar naast worden dienstverlenende activiteiten verricht op landmeet kundig gebied voor gemeentelijke diensten en bedrijven en voor der den. Bij deze afdeling is de functie vacant van M V (38 uur per week) Functie-informatie: - het verwerken van meetgege vens in een interactief grafisch systeem; - het verrichten van landmeetkun dig reken- en tekenwerk; - het verrichten van metingen t.b.v. de basiskaart; - vervanging van de landmeter, inclusief het leiding geven aan de meetploeg. Functie-eisen: Gedacht wordt aan een kandidaat die in het bezit is van MTS-land- meetkunde of vergelijkbaar niveau en ervaring heeft in bovengenoem de werkzaamheden Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal I 3.836, - bruto per maand (schaal 7). Informatie: Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling, de heer M. Douma, tel. 01804-51465. Het gemeentebestuur van Ridder kerk wil de samenstelling van het ambtelijk apparaat meer in over eenstemming brengen met de samenstelling van de Ridderkerkse bevolking en nodigt daarom na drukkelijk ook vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandi capten uit om hun sollicitatie in te dienen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd van de afdeling Personeel, Organi satie en Informatie van de Bestuurs dienst, Postbus 271, 2980 AG Ridderkerk, onder vermelding van vacaturenummer 967. 336 NGT GEODESIA 91 - 7/8

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 28