gemeente amstelveen aankomend landmeetkundig medewerker tekenkamer m/v 9PP Amstelveen is een gemeente met zo'n 70.000 inwoners, ruim 30.000 mensen vinden er hun arbeidsplaats. Onze stad is gelegen in de bedrijvige noordvleugel van de randstad en neemt daarin volop deel aan de jongste ontwikkelingen. Al met al is er sprake van een aantrekkelijk woon- en werkmilieu. Op het gebied van wonen, werken, verkeer en recreëren doen zich momenteel tal van ontwikkelingen voor. Het gaat hierbij niet alleen om de bestaande stad maar ook om grote uitbreidingen in Amstelveen. Bij de ontwikke ling van plannen wordt veelal projectmatig en sterk marktgericht gewerkt. De Dienst Openbare Werken is hier mede verantwoordelijk voor en kent 5 hoofdafdelingen: Stadsontwikkeling, Volkshuisvesting, Alge mene Zaken, Bouw- en Woningtoezicht en Technisch Beheer. Het personeelsbestand van de dienst bedraagt thans 200 medewerkers. Een in 1988 gestart organisatie vernieuwingsproces is grotendeels afgerond. Thans is de volgende functie vacant Algemene Zaken, afdeling Landmeten OW 91/21 gemiddeld 38 uur per week Algemene informatie: De afdeling Landmeten maakt deel uit van de hoofdafdeling Algemene Zaken. Het aantal formatieplaatsen bedraagt negen. Een deel van de werkzaamheden wordt uitbesteed. De afdeling heeft een belangrijke functie bij de voorbereiding van de verdere ontwikkeling en reconstructie van de stad. Tot de afdelingstaken behoren: - maken en uitzetten van matenplannen; - hoogtemetingen; - vervaardigen van grootschalige kaarten en stadsplattegronden; - registreren van gemeentelijke onroerend goed eigendommen; - verrichten en verwerken van kadastrale metingen; maken van tekeningen ten behoeve van grond- transacties. Automatisering speelt bij het verrichten van deze taken een belangrijke rol. Er wordt gewerkt met Intergraph apparatuur. Functie-informatie: Als aankomend landmeetkundig medewerker wordt van u verwacht, dat u een bijdrage levert aan de opbouw en het onderhoud van het digitale topografische bestand. Hiernaast wordt u belast met het maken van grondaan- en verkoopte keningen, het plotten van grafische bestanden, het verwerken van kadastrale metingen en overige voorkomende landmeetkundige werkzaamheden. Functie-eisen: - M.T.S.-landmeten of daaraan gelijkwaardig niveau; - kennis en zo mogelijk enige ervaring met de vervaardiging van digitaal kaartmateriaal; - de bereidheid zich verder te verdiepen in automatiseringssystemen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - een flexibele en klantgerichte instelling hebben; - kennis van de werkwijze van het Kadaster strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.509,(salarisschaal 6). Overige informatie/inlichtingen: Onze organisatie kent een goed arbeids voorwaardenpakket. De gemeente Amstelveen streeft ernaar meer vrouwen in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In principe is de mogelijk heid voor kinderopvang aanwezig voor de leeftijds categorie van 0-4 jaar. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer ing. H. van Steenis, telefoon 020-54 04 251. Sollicitaties: Belangstellenden voor deze functie kunnen hun sollicitatie tot 7 augustus 1991 richten aan de heeer K.Th. Westerhuis, Stafeenheid Personeelszaken en Organisatie Openbare Werken, Postbus 135, 1180 AV Amstelveen onder vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van de brief en enveloppe. NGT GEODESIA 91 - 7/8 337

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 29