Hansa Luftbild German Air Surveys PROJEKTLEIDER (m/v) Hansa Luftbild is een internationaal opererend ingenieursbureau, gespecialiseerd in Geode sie, Computerkartografie, AM/FM-toepassingen, Geografische Informatie Systemen, Consulting en Remote Sensing. Binnen de Nederlandse projektgroep zijn wij, wegens personele reorganisatie en verdere uit breiding van genoemde aktiviteiten, op zoek naar een: Hij/zij is verantwoordelijk voor de voorbereiding, koördinatie en begeleiding van de projekten van de Nederlandse opdrachtgevers, waarbij de kwaliteit en verbetering van de efficiëntie belangrijke aandachtspunten zijn. Gevraagd wordt: Technische Hogeschool Landmeten of gelijkwaardige opleiding; analytisch denkvermogen, praktische instelling, zelfstandig kunnen werken; kontaktuele en kommerciële vaardigheden i.v.m. de support van de sales- en marketingaktiviteiten; leeftijd rond de 30 jaar; kennis van en ervaring met computer graphics (m.n. VAX/VMS- en UNIX-operating system) en enige programmeertalen (Fortran e.d.); mondelinge en schriftelijke vaardigheid met de Duitse taal; in het bezit van rijbewijs B; bereidheid zich in de omgeving van Schiphol te vestigen. Wij bieden een afwisselende baan met een grote mate van zelfstandigheid; een aantrekkelijk salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij het Hoofd van de afdeling Verkoop Marketing voor Nederland en België, ing. M. R. Wijn- gaarde, tel.: 020-6480460; privé: 020-6415397. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie incl. C.V. zien wij binnen 3 weken na het ver schijnen van deze advertentie met belangstelling tegemoet. Adres Hansa Luftbild Postbus 75096 1117 ZP Schiphol-Oost NGT GEODESIA 91 - 9 381

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 29