K2£*-* ,v""> ^°dmee*unde (V'm) Stafmede"«;rkef (Mlttx) (Projectingente Uw functie: U tekent voor de kwaliteitsstandaards van het werk van de afdeling Landmeten en Vastgoed en beheert het bedrijfs systeem. Naast toetsing van en advies over de kwaliteit van werkprocedures en produkten van de afdeling, houdt u zich bezig met onderzoek naar geodetische en wiskundige aspecten van het werk. Bij het beheren van het bedrijfssysteem gaat het eveneens om toetsing en advies op kwalitatief niveau, aangevuld met het concipiëren van gebruiksprocedures. urs) De stafmedewerker werkt binnen de nieuwe stafafdeling Produktontwikkeling en Systeembeheer. Het salaris bedraagt maximaal f 6.592,- bruto per maand. Functie-eisen: U hebt een academisch werk- en denk niveau (Geodesie), neemt graag het initiatief en werkt zeer zelfstandig. Uiteraard hebt u affiniteit met automati sering en informatisering en interesse voor bedrijfseconomische aspecten. Door uw goede contactuele en redac tionele vaardigheden weet u uw visies overtuigend te presenteren. Vermeld bij uw sollicitatie uw vacaturenummer 064. Uw functie: Samen met uw collega's op hetzelfde niveau coördineert u het werk van de afdeling Landmeten en Vastgoed. Dat werk omvat het uitvoeren van landmeet kundige projecten, inclusief opdracht aanvaarding, calculatie, werkvoorberei ding, werkinstructie, voortgangs- en kwaliteitsbewaking. In onderling overleg wordt het zwaartepunt van uw taak bepaald. Naast dit 'binnen' werk speelt bij het buitenwerk de dagelijkse begelei ding van meetploegen een rol. Op de afdeling vragen aandacht: het beheer van het topografisch basis bestand, rekenkundige begeleiding van plannen, matenplannen en kadastrale ondersteuning. Hoofdmoot wordt de opbouw van het digitale bestand middels digitaliseren van grootschalige kaarten, luchtkartering en landmeet kundige metingen. Bij het buitenwerk gaat het om bege leiding van nieuwe landmeters en het werken met nieuwe methoden en technieken en het zelf uitvoeren van bijzonder landmeetkundig werk. Nauwkeurigheid van de metingen, classi ficatie van de objecten en de betrouw baarheid van het meetresultaat zijn de punten die u goed in de gaten houdt. Het salaris bedraagt maximaal f 5.057,- bruto per maand. Functie-eisen: Na uw HBO-opleiding Landmeten heeft u een ruime en brede ervaring opgedaan bij overheid en/of het particuliere bedrijfsleven. Omdat kwaliteit, doel matigheid en resultaatgerichtheid centraal staan in de nieuwe bedrijfs- en afdelingsfilosofie is een frisse kijk op economisch en mensgericht werken welkom. Voorkeur wordt gegeven aan HBO'ers die bekend zijn met de volgende terreinen: - relatie kadaster - gemeente - landmeet kundig rekenen - instructie en begelei ding meetploegen - bedrijfskunde en/of informatica en/of digitale topografie - buitenwerk incl. bijzondere metingen. Het vacaturenummer is 054. Heeft u een dergelijke brede ervaring nog niet, solliciteer dan toch. U kunt dan in de naaste toekomst doorgroeien naar de functie projectingenieur. Uw functie: Landmeetkundig werk in en om Den Haag betekent zeer zelfstandig bezig zijn, vaak aan de hand van een degelijke gegevenscatalogus met meetinstructie. De nadruk ligt op bouwbegeleiding en topografie. Nauwkeurigheid, object-classificatie en betrouwbaarheid van meetresultaten zijn daarbij maatgevend. Het gaat hier overigens over een tweetal functies in de buiten-, en één in de binnendienst. In 'het veld' werkt u samen met een collega landmeter, evenals op de thuis basis waar een projectingenieur uw directe baas is. Daar worden met behulp van PC's en werkstations de gegevens in het digitale bestand verwerkt en de land meetkundige berekeningen gemaakt. Topografische mutaties en berekeningen van matenplannen doet u volledig zelf standig. Inzicht in de structuur van het werkproces èn resultaat-gerichtheid bepalen uw doen en laten. Het salaris bedraagt maximaal f 3.863,- bruto per maand, en is afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Functie-eisen: Doelmatig en resultaat gericht werken zijn de uitgangspunten van de nieuwe afdelingsfilosofie en zijn ook uw uit gangspunten. Een frisse kijk op kwaliteit, produktie en collegiale samenwerking is daarbij een vereiste, naast een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur in land meetkundige richting. Een ruime en brede werkervaring, zo mogelijk ook in de particuliere sector, is in uw voordeel. Vermeld bij uw sollicitatie vacature nummer 055. Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer J.J.I. Holleman, hoofd van de afdeling Landmeten, (070-352 4853) of de heer A.K. Mulder, projectleider Digitale Topografie (070-353 48 51). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de Dienst Ruimte lijke en Economische Ontwikkeling REO, Afd. POI, Laan van Meerdervoort 70, 2517 AN Den Haag, met vermelding van het betreffende vacaturenummer. Vrouwen en leden van etnisch-culturele groepen worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren wanneer zij aan de gestelde eisen voldoen.

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 31