Als MTS-er Landmeten werk je bij Vastgoed Documentatie met de modernste middelen Wat doet het buro Kadaster? Wie wij zoeken NS is een onmisbare partner in de nationale aanpak van mobiliteits- en milieuvraagstukken. Het toekomstplan Rail 21 beoogt een ver dubbeling van de vervoersomvang binnen 15 jaar. Snelheden tot boven de 160 km per uur op de lange afstanden en tussen de 200 en 300 km per uur voor hogesnel heidstreinen. Dat vergt ingrijpende vernieuwingen op alle fronten en een forse uit breiding van rail-infra structuur en materieel. Ruim 27.000 NS-ers werken aan vandaag èn aan die toekomst. Professioneel, resultaat gericht en klantvriende lijk. Mensen die zich thuis voelen in zo'n klimaat zijn welkom bij NS. De dienst van InfraBeheer van NS is belast met het ontwikkelen, ontwer pen, realiseren en instandhouden van onder andere grote spoorweg- werken. De sector Vastgoed Documentatie is een van de onder delen van deze dienst. Bij deze sec tor werkt het buro Kadaster, waar nu een veelzijdige functie vrij is voor een MTS-er Landmeten. Het buro Kadaster is er verantwoor delijk voor dat zowel in het terrein als op alle NS-tekeningen de juiste eigendomsgrenzen worden gehan teerd (eigen tekeningenbestand en AKR-database). Tevens vervult het buro een belangrijke ondersteu nende functie bij alle grondtrans- acties en alle (thans veel aan de orde zijnde) onteigeningen. U bent een MTS-er Landmeten tot 30 jaar die het aanspreekt om te gaan werken met zeer geavan ceerde (geautomatiseerde) hulp middelen. Kadastrale ervaring strekt tot aan beveling en verder vinden we het belangrijk dat u goed met mensen om kunt gaan en zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. U woont in de Randstad of Midden- Nederland. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de N.V. Nederlandse Spoorwegen, t.a.v. mevrouw J.W.G. Loots, Dienst van InfraBeheer, IF 101, HGB III, p.a. kamer 806, postbus 2025, 3500 HA Utrecht, onder vermelding van vacature nummer 3001. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer R. Kamp, telefoon 030-356852. Een psychologisch, een medisch en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. NS is bereid meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te sollici teren. 386 NGT GEODESIA 91 - 9

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 34