'S&erk'» Groepsleider landmeetkundig tekenaar (v/m) Landmeetkundig tekenaar (v/m) gen* lU Schiedam ontwikkelt zich in snel tempo tot een veelzijdige woon-werkstad Gemeente Schiedam in de Randstad. Het gemeentebestuur kiest voor een energieke aanpak op diverse beleidsterreinen. Grote projecten zijn o.a. de "facelift" van het Stads centrum, het uitbreidingsplan Spaland (met zo'n 3.500 woningen) en de verbetering van het (leef)milieu. Momenteel telt Schiedam ruim 70.000 inwoners. Aan het door het gemeentebestuur vorm gegeven beleid gericht op de optimalisering van het woon-, werk- en leefklimaat in Schiedam werken ruim 1300 ambtenaren. De Dienst Gemeentewerken is een multi-functionele organisatie waarin zijn ondergebracht de sectoren Volkshuisvesting/Bouwkunde, Grond bedrijf, Plantsoenen c.a., Stadsontwikkeling, Bouw- en Woningtoezicht, Civiele Werken, Administratieve en Economische Zaken en de stafafde lingen Directie-Secretariaat en Personeel en Organisatie. Bij de afdeling Landmeten van de hoofdafdeling Grondbedrijf kunnen worden geplaatst: Vacaturenummer 91.020 De aan te stellen medewerker zal naast het geven van leiding aan de tekenkamer en het vervangen van de chef van de afdeling bij afwezigheid onder meer worden belast met: - uitvoeren van landmeetkundige berekeningen - opbouwen, structureren en beheren van digitale landmeetkundige kaarten; - begeleiden en verder ontwikkelen van het automatiseringsproces. Functie-eisen - HTS-niveau; - ruime ervaring in soortgelijke functie; - kennis van automatisering; - leidinggevende capaciteiten. Salaris Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bij aanstelling maximaal f 4.402,- bruto per maand. Doorgroei naar f 5.057,- behoort tot de mogelijkheden. Vacaturenummer 91.019 De aan te stellen medewerker zal worden belast met o.a.: - verwerken van digitale metingen met een CAD-systeem; - het verrichten van landmeetkundig tekenwerk; - uitvoeren van oppervlakteberekeningen en het berekenen en op tekening verwerken van waterpassingen, peilingen e.d.; - in voorkomende gevallen assisteren en/of uitvoeren van meetwerk. Functie-eisen - MBO-niveau; - ervaring op een geautomatiseerde landmeet kundige tekenkamer; - bereidheid tot het volgen van een cursus. Salaris Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bij aanstelling maximaal f 3.509,- bruto per maand. Doorgroei naar f 3.863,- behoort tot de mogelijkheden. Nadere informatie en sollicitatie; Inlichtingen over de functie en de sollicitatieprocedure kunnen worden verkregen bij de stafafdeling Personeel en Organisatie, telefoon 010 - 4275602. Kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan de Dienst Gemeentwerken, ter attentie van de stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 61, 3100 AB Schiedam, onder vermelding van het vacaturenummer. 388 NGT GEODESIA 91 - 9

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 36