_l TEBODIIM Kwaliteitszorg is een sleutelbegrip bij Tebodin. Met behulp van ons intern ontwikkeld kwaliteits systeem kan de grootst mogelijke zorg aan projecten worden besteed. Het onlangs toegekende ISO 9001 kwaliteits certificaat betekent nationale en inter nationale erkenning. Tebodin Pijpleidingen Infrastructuur geeft adviezen, verricht studies, ontwerpt en verzorgt de uitvoeringsbegeleiding van projecten voor wegen, transportleidingen en distributiesystemen. Ten behoeve van ontwerp, nieuwbouw en beheer van onder- en bovengrondse infrastructuur biedt Tebodin P I tal van diensten op het gebied van landmeetkunde en leidingenregistratie: grondslag- en detailmetingen civieltechnische en industriële metingen oppervlakte- en inhoudsbepalingen metingen ten behoeve van saneringen deformatie- en controlemetingen leidingenregistratie Tebodin P I levert ondermeer (digitale) beheerkaarten leidingen, (digitale) beheerkaarten terreinen en conversie digitale bestanden voor onder andere de volgende opdrachtgevers: N.V. Nederlandse Gasunie NAM Ministerie van Defensie Akzo Openbare Nutsbedrijven g Lokale industrieën Tebodin is een onafhankelijk multi-disciplinair raadgevend ingenieursbureau met deskundigheid in vele technische vakgebieden. De ervaring die Tebodin in bijna vijf decennia heeft opgebouwd garandeert een optimale benadering van de eisen van de opdrachtgevers. Een bestand van ruim 1300 medewerkers in de Nederlandse en buitenlandse vestigingen maakt het mogelijk elk voorkomend project, enkelvoudig of multi-disciplinair, te behandelen. Vestigingen: Den Haag, Hengelo, Groningen, Maastricht, Eindhoven, Spijkenisse, Beverwijk, Arnhem, Londen, Abu Dhabi, Dubai, Curacao Tebodin B.V. Laan van Nieuw Oost-lndië 25 Postbus 16029 2500 BA Den Haag Telefoon: 070 - 348 09 11 Fax: 070 - 348 06 45 "Drienerstate" PC. Hooftlaan 56 Postbus 233 7550 AE Hengelo Telefoon: 074 - 43 63 45 Fax: 074-42 57 12 Consultants Engineers ISO 9001 /IJoyd'nOualitA ^iwurr^injM 396 NGT GEODESIA 91 - 9

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 44