tekenaar leidingregistratie (m/v) In een gebied ter grootte van 1/3 van de provincie Zuid-Holland verzorgt het Regionaal Energiebedrijf Dordrecht de distributie van elektriciteit en gas voor ruim 250.000 aansluitingen in 28 gemeenten. Daarnaast is het bedrijf verantwoordelijk voor de watervoorziening op het Eiland van Dordrecht en is tevens belast met de aanleg en het beheer van kabeltelevisie in 13 gemeenten. Op de afdeling Tekenkamer Distributie zijn voor de diverse afdelingen van het bedrijf ruim veertig tekenaars werkzaam op verschillende niveaus. Zij zijn in vier groepen naar werksoort onderverdeeld. In de groep Algemeen ontstaat de vacature voor een Taak: Het vervaardigen cq. karteren van topografische ondergronden en het daarop registreren van kabels en leidingen met de daarbij behorende componenten. Vereist: - MTS/landmeetkunde of MTS/weg- en waterbouw; - diploma leidingtekenaar PBNA; - enige ervaring in soortgelijke werkzaamheden; - ervaring in verwerking met behulp van computersystemen geeft een pre; - leeftijd 20 jaar. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.805,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer C. Visser, chef van de Tekenkamer, telefoon 078-335120. Schriftelijke sollicitaties kunnen, onder vermelding van vacaturenummer GE 201 vóór 28 oktober 1991 worden gezonden aan de afdeling Personeelszaken. N.V. Regionaal Energiebedrijf Dordrecht postbus 62 3300 AB Dordrecht Noordendijk 250 - telefoon 078-335533 450 NGT GEODESIA 91 - 10

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 34