gemeente amsterdam projectleider digitale kaart (v/m) !~4> CL CU De afdeling Landmeten zoekt voor de opbouw en bijhouding van de digitale kaart een: Taak: projectleiding van de opbouw van de digitale kaart van Amsterdam. Afstemmen van de interne communicatie tussen de diverse betrokken onderafdelingen. Coördineren van de uit te besteden werkzaamheden. Vervaardigen van produktbeschrijvingen en het opzetten van een organisatorisch model voor de bijhouding. Vereist: HBO-Landmeetkunde, ruime ervaring in projectleiding, digitale kaartproduktie en auto matisering; kennis van CAD, bij voorkeur van het 'Intergraph systeem'. Leeftijd: tussen 35 en 45 jaar. Salariëring: afhankelijk van leeftijd en ervaring zal een passend salaris worden geboden. Inlichtingen: bij ing. H. Oudeman, Hoofd Landmeten, telefoon 020-596 46 04, of ir. L. M. Murre, Adjunct Sectorhoofd, telefoon 020-596 46 99. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen sturen aan: Stedelijk Beheer Amsterdam Personeel, Organisatie en Informatie ter attentie van mevrouw M. J. A. van Groenewoud Wibautstraat 3,1091 GH Amsterdam LT) De afdeling Landmeten van de sector Landmeten en Vastgoedinformatie bij de dienst Stedelijk Beheer is belast met: - het opbouwen van een digitaal topografisch bestand ter vervanging van de analoge kaart; G? - het maken en uitvoeren van landmeetkundige berekeningen, metingen en tekeningen ten behoeve van stadsuitbreiding, stadsvernieuwing en alle handelingen in onroerend-goed van de gemeente Amsterdam; - het begeleiden van civiel-technische werken ten behoeve van maatvoering (zoals metro, snel- 00 tram, tunnels), als ook bouwkundige werken (zoals ziekenhuizen enzovoort); - het door middel van uitvoeren van controle (deformatie) metingen bewaken van civiel- technische alsmede bouwkundige werken, op mogelijke vervormingen ten gevolge van CD externe omstandigheden. Vacante functies worden bij voorkeur in deeltijd vervuld, tenzij uitdrukkelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepe ringen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijk- r heid van kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie- t procedure. Adv. SB 183/9/91 NGT GEODESIA 91 - 10 451

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 35