junior landmeetkundig operator v/m GEMEENTE 's-HERTOGENBOSCH^^ Een organisatie voor vrouwen! Werken in onze organisatie betekent meer dan alleen werken in een vrouwvriendelijke omgeving. 's-Hertogenbosch biedt vrouwen functies aan op middelbaar en hoger niveau met doorgroeimogelijkheden. 's-Hertogenbosch is een vitale stad, met een monumentale binnen stad, vele bestuursfuncties en culturele voorzieningen. De stad heeft een aantrekkelijk werk- en leefmilieu en fungeert als een centrum voor dienstverlening. Bij de sector Beheer en Exploitatie, realiseert en beheert de Technische Dienst de gemeentelijke voorzieningen in de openbare ruimte. Binnen deze dienst is de afdeling Projecten belast met de voorbereiding en uitvoering van nieuwbouw, reconstructie en restauratie van openbare werken alsmede de gemeentelijke landmeetkundige taken. Bij het bureau Landmeten van de afdeling Projecten is een vacature voor: vacaturenummer IV-9114 Functie-informatie Het onder begeleiding uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - het verwerken van land meetkundige opnames tot digitale bestanden; - het aanvullen van bestanden door middel van digitaliseren en construeren; - het verstrekken van inlichtingen uit de A.K.R. (Automatisering Kadastrale Registratie); - het verrichten van overige land meetkundige teken- en repro- grafische werkzaamheden. Functie-eisen - opleiding M.T.S.-Landmeten of gelijkwaardig (C.T.O., N.L.F.- tekenaar); - opleiding en/of kennis op het gebied van automatisering (I.G.S.); - bereidheid zich door studie verder te bekwamen; - kadastrale ervaring/kennis gewenst; - leeftijd tot ca. 25 jaar. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f. 3.863,- bruto per maand (niveau 007). Algemeen Vrouwen, die belangstelling hebben voor deze functie, maar thans nog niet aan alle functie-eisen voldoen en van mening zijn, dat zij binnen afzienbare termijn gekwalifi ceerd kunnen raken, nodigen wij nadrukkelijk uit te solliciteren. Ook schoolverlaters nodigen wij uit te solliciteren. Informatie informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij: de heer ir. J. Knol, hoofd van de afdeling Projecten, telefoon 073-155667 of bij de heer H. van Heusden, projectleider Landmeten, telefoon 073-155679. Sollicitaties Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe zenden naar de heer ir. H.J.M. Bekker, directeur sector Beheer en Exploitatie, Postbus 1410, 5200 BL 's-Hertogenbosch. 562 NGT GEODESIA 91 - 12

(NGT) Geodesia | 1991 | | pagina 38