MTS-er Landmeten die grenzen wil verleggen bij NS-bureau kadaster 1 Wat doet het bureau Kadaster? Wie wij zoeken NS is een onmisbare partner in de nationale aanpak van mobiliteits- en milieuvraagstukken. Het toekomstplan Rail 21 beoogt een ver dubbeling van de vervoersomvang binnen 15 jaar. Snelheden tot boven de 160 km per uur op de lange afstanden en tussen de 200 en 300 km per uur voor hogesnel heidstreinen. Dat vergt ingrijpende vernieuwingen op alle fronten en een forse uit breiding van rail-infra structuur en materieel. Ruim 27.000 NS-ers werken aan vandaag èn aan die toekomst. Professioneel, resultaat gericht en klantvriende lijk. Mensen die zich thuis voelen in zo'n klimaat zijn welkom bij NS. De dienst InfraBeheer van NS is belast met het ontwikkelen, ontwer pen, realiseren en instandhouden van onder andere grote spoorweg- werken. De sector Vastgoed Docu mentatie is een van de onderdelen van deze dienst. Bij het bureau Kadaster van deze sector is nu een veelzijdige functie vrij voor een MTS-er Landmeten. Het is verantwoordelijk voor de juiste hantering van de eigendoms- grenzen, zowel in het terrein als op alle NS-tekeningen. Hiervoor heeft het bureau een eigen tekeningen bestand en AKR database. Tevens vervult het bureau een belangrijke ondersteunende functie bij alle grondtransacties en onteigeningen, die met name in het kader van Rail 21 veel aan de orde zijn. U bent een MTS-er Landmeten tot 30 jaar die graag werkt met zeer geavanceerde en geautomatiseerde hulpmiddelen, onder andere voor registratie en beheer van NS-teke ningen en bestanden. Kadastrale ervaring is gewenst, evenals goede contactuele eigenschappen, zelf standig werken en teamgeest. U woont in de Randstad of in Midden-Nederland. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de N.V. Nederlandse Spoorwegen, t.a.v. mevrouw J.W.G. Loots, Dienst van InfraBeheer, IF 101, HGB III, p/a kamer 806, Postbus 2025, 3500 HA Utrecht, onder vermelding van vacature nummer 3001 Voor nadere inlichtingen kunt u bel len met de heer R. Kamp, telefoon 030-356852. Wij rekenen op reacties van man nen en vrouwen. Een psycholo gisch, een medisch en anteceden tenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. 28 NGT GEODESIA 92 - 1

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 30