Projectleider Landmeetkundig Tekenaar/Operator Functie-informatie: ★Algehele leiding en verzorging van aan hem/haar toegewezen projecten, inclusief behartiging van de contacten met opdrachtgevers ★Opstellen van offertes, begrotingen en adviseren t.a.v. de prijsstelling ★Bewaken van de kwaliteit en de kosten van de projecten ★Adviseren t.a.v. de produktontwikkeling Wij vragen: ★HTS Landmeetkunde ★Zelfstandig kunnen werken (vac.nr.: 3-22) ★Ervaring en affiniteit met civieltechnisch georiënteerde landmeetkundige werkzaam heden inclusief leidingenregistratie ★Commercieel inzicht ★Leeftijdsindicatie: 30 - 35 jaar Standplaats: Almere Een van de hoofddisciplines is de afdeling Vastgoedinformatie, Geodesie en Grondzaken (VGG). De afdeling bestrijkt een zeer breed werkterrein. De sector Vastgoed informatie verzorgt een adequaat beheer van alle mogelijke objecten; de sector Geodesie heeft tot taak het vervaardigen van kaarten, analoog of digitaal en met een volledige integratie van luchtkaartering en terrestrische meetmethoden; de sector Grondzaken verzorgt de waardebepaling en verhandeling van grond, inclusief de daarop voorkomende objecten. Wegens uitbreiding van de activiteiten bestaan er momenteel vacatures voor: 'Oranjewoud' is een snel groeiend ingenieursbureau met grote vestigingen in Heerenveen (hoofdkantoor), Deventer, Almere, Oosterhout, Capelle aid IJssel en Driehuis en Maastricht. De 1200 medewerk(st)ers werken actief aan de inrichting, reconstructie en instandhouding van stad en land. Het werkterrein omvat wonen, werken, verkeer en transport, recreatie en milieu. Het ingenieurs werk is onderverdeeld in een viertal hoofddisciplines, die tezamen met de afdeling Uitvoering het gehele werkterrein bestrijken. Wij verzoeken belangstellenden voor deze functie hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V T.a.v. de heer F. Smits Postbus 10044 1301 MAImere-Stad Functie-informatie: ★Het werken met geautomati seerde systemen, zoals diverse PC's, Digimat en IGOS-systemen ★Verrichten van alle landmeet kundige tekenwerkzaamheden ★Verwerken van kadastrale metingen (vac.nr.: 3-23) Wij vragen: ★MTS Landmeten of gelijkwaardige opleiding ★Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling Standplaats: Almere Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer ir. A. Urban, hoofd van - de afdeling VGG-Midden, telefoon 03240-96411. O oranjewoud NGT GEODESIA 92 - 1

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 31