Landmeetkundig medewerker binnendienst M/V Landmeetkundig medewerker, buitendienst M/V n rami SS GEMEENTE HARDENBERG De gemeente Hardenberg telt ruim 32.000 inwoners. Zij vervult een centrumfunctie in het aan natuurschoon rijke Noordoost Overijssel. Naast een uitgebreid winkelbestand biedt Hardenberg vele mogelijkheden voor wonen, werken, recreatie en onderwijs. Tot het voorzieningenpakket behoren onder meer een ziekenhuis, diverse sportaccommodaties en een theater. In verband met het feit dat de huidige functionaris gebruik wenst te maken van de VUT-regeling en er een wijziging in de werkwijze gaat optreden, worden bij de afdeling Projecten van de Hoofdafdeling Ruimtelijke Ontwikkeling en Bestuurszaken een tweetal nieuwe medewerkers gevraagd. Algemene informatie: De onderafdeling grondzaken en landmeten van de afde ling projecten is belast met: - opbouw digitaal topografisch bestand ter vervanging van de analoge kaart; - maken en uitvoeren van landmeetkundige bereke ningen, metingen en tekeningen ten behoeve van be stemmingsplannen, stadsvernieuwing en grondtransak- ties van de gemeente Hardenberg; - het (landmeetkundig) begeleiden in maatvoering van civieltechnische werkzaamheden, nieuwbouwgebie- den en overige bouwkundige werken. (full-time) Functie-informatie: - zelfstandig begeleiden en inhoud geven aan de op bouw van de G.B.K.-Hardenberg; - afstemmen intern digitaal kaartgebruik en coördineren van interne kaartvervaardiging; - kontakt onderhouden met externe (dig.) kaartgebrui kers zoals kadaster, ing.buro's; - vervaardigen van produktbeschrijvingen en het opzet ten van een organisatorisch model voor de bijhouding; - bestand digitale topografie; - vervangt in voorkomende gevallen de landmeter bui tendienst. Selectie-eisen: H.B.O.-landmeetkunde of M.B.O. met aanvullende oplei ding en ervaring tot ditzelfde niveau; ruime ervaring met digitale kaartproduktie, bestandsopbouw en automatise ring in landmeten. Kennis van cad., bij voorkeur het Topocad-systeem. Leeftijd: Tussen 25 en 35 jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in schaal 7 of schaal 8 met een maximumsa laris van fl. 4.402,- bruto per maand. Het definitieve salarisniveau zal aan de hand van functie waardering nader worden bepaald. (meetassistent, full-time) Functie-informatie in meetploeg-verband: - verrichten van grondslag- en detailmetingen; - verrichten van waterpassingen; - uitzetwerkzaamheden; - bediening en beheer geautomatiseerde opname-ap- paratuur; - verrichten van na-verkenningswerkzaamheden; - eenvoudige administratieve tekenwerkzaamheden. Selectie-eisen: - opleiding: a. L.B.O.; b. cursussen meten en uitzetten I en II van de stichting beroepsopleidingen weg- en waterbouw zijn ver eist; c. gewenst is de cursus "basisopleiding landmeet kunde" van P.B.N.A. of de bereidheid deze cursus te gaan volgen; - kennis van en ervaring met moderne meetapparatuur; - een positieve belangstelling voor automatiseringspro cessen; - geschikt zijn voor en bereid zijn tot samenwerking in teamverband. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in schaal 4 of schaal 5 met een maximumsa laris van fl. 2.923,- bruto per maand. Het definitieve salarisniveau zal aan de hand van functie waardering nader worden bepaald. Overige informatie: Met name vrouwen, personen uit culturele minderheden en gehandicapten die voldoen aan de gestelde eisen, worden in het bijzonder uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid geniet een tot die doelgroep(en) behorende persoon de voorkeur. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Nadere informatie over deze functie kan tijdens kantoor uren worden verkregen bij de heer L. Zwart, hoofd Projecten. De heer J. Dijkink, consulent P. en O. kan u desgewenst over de procedure en de arbeidsvoorwaarden informe ren. Zij zijn telefonisch bereikbaar onder nummer 05232- 65555. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 14 dagen na het ver schijnen van dit blad worden gezonden aan Burgemees ter en Wethouders van Hardenberg, Postbus 500, 7770 BA Hardenberg. „„„[lül Telefoon (05232)-65555 - Fax (05232)-61129 30 NGT GEODESIA 92 - 1

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 32