Landmeetkundig tekenaars op MBO-niveau emeente werken Gemeentewerken Rotterdam ver zorgt met ca. 2400 medewerkers een veelzijdig pakket aan openbare voor zieningen van de stad Rotterdam. Van wegen tot openbare gebouwen, van plantsoenen tot tunnels en van havens tot bruggen. Zo werken wij mee aan het goed functioneren van de stad. We behe ren en onderhouden bestaande voor zieningen. En we ontwikkelen en realiseren nieuwe openbare werken. Zo zijn er in Rotterdam op dit mo ment ambitieuze plannen voor zowel de Kop van Zuid en de Noordrand als voor de uitbreiding van het metronet. Op bouwkundig, civiel technisch, cultuurtechnisch, milieu technisch en organisatorisch gebied vormt Gemeentewerken Rotterdam dan ook een veelzijdig en veeleisend werkterrein voor daadkrachtige vak mensen. Met interessante mogelijkheden voor hun verdere carrière. vacaturenum 9 2.075 Binnen Gemeentewerken neemt de afde ling Landmeten en Vastgoedinformatie met ca. 140 medewerkers de landmeet kundige taken voor haar rekening. Zij richt zich vooral op de vastgoedinfor matievoorziening en levert geografische en kartografische produkten; met name voor de eigen dienst, maar ook voor gemeente en derden. Daarnaast verzorgt de afdeling de hoofdmaatvoering in de ruimtelijke ordening van de stad en is zij actief bij de bouw van grote projecten (metro, bruggen en tunnels). 'f Gemeente Rotterdam 8 ROTTERDAM De functie van landmeetkundig tekenaar (m/v): In de tekenkamer Landmeten worden met nieuwe technieken bestanden ontwikkeld en geactualiseerd. Voor leidingenregistratie, topografie en kadastrale doeleinden. Als tekenaar kent u uw werkzaamheden. U bent dan ook in het bezit van een MTS- opleiding richting landmeetkunde dan wel gelijkwaardige opleiding, heeft ruime ervaring in het vakgebied en affiniteit met automatiseringsvraag stukken. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met kadastrale ervaring. Informatie: Het salaris voor deze functie is af hankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere functie-informatie wordt gaarne verstrekt door de heer J.G. van den Berg, tel. 010-4894481. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie - onder vermelding van 'sollicitatie' en het vacaturenummer in de linkerboven hoek van brief en enveloppe - ont vangen wij graag binnen 14 dagen. U kunt uw brief sturen aan: Ge meentewerken Rotterdam, afdeling Personeelszaken, postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Aan leden uit prioriteitsgroepen die aan de gestelde functie-eisen vol doen, wordt de voorkeur gegeven. De door het College van Burge meester en Wethouders vastgestelde prioriteitsgroepen zijn: vrouwen, mi granten, jongeren en gehandicapten. 124 NGT GEODESIA 92 - 3

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 40