Heerde Gemeente MEDEWERKER VASTGOED/LANDMETEN M/V Wij zoeken een duizendpoot die uitstekend met een driepoot overweg kan Wapenveld Vorchten Heerde# #Veessen De gemeente Heerde ligt op de Noord-Oost Veluwe tussen Zwolle en Apeldoorn en telt ruim 18.000 inwoners. De gemeente bestaat uit de vier dorpen Heerde. Wapenveld, Veessen en Vorchten en een aantal buurtschappen. Naast ruime rekreatiemogelijkheden en mooie en afwisselende natuurge bieden kent Heerde uitstekende onderwijsmogelijkheden, een prima nkelbestand, vele industriële aktiviteiten en een bloeiend ver- igsleven. Heerde is zeer in trek als woon- en werkgemeente. Deze functie bij de sector Grondgebied, afdeling Openbare Werken is vrij gekomen wegens voorgenomen gebruikmaking van de V.U.T.-regeling van één van onze medewerkers. Funktie-informatie: De nieuwe medewerker/ster zal ondermeer worden belast met: het maken van verkavelingen, ondermeer vanuit globale bestemmings plannen (woningbouw en industrie); maakt kaartmateriaal en verricht landmeetkundige diensten (ook voor derden); beheert het kadaster en onderhoudt de contacten met het Kadaster (levering veldwerk); verricht werkzaamheden in het kader van de aan- en verkoop van grond; onderhandelt en bereidt grondtransacties voor; verricht werkzaamheden in het kader van geautomatiseerde beheers plannen en brengt deze mede verder in ontwikkeling. Funktie-eisen: diploma HTS landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding; affiniteit met automatisering; enige ervaring. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4.402,- bruto per maand (niveau 8). Het definitieve salarisniveau zal in 1992 middels functiewaardering worden vastgesteld. Bezoekadres: Marktstraat I Heerde Postbus 175 8180 AD Telefoon 05782-9494 Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer F. van der Veen, hoofd van de afdeling Openbare Werken, tel. 05782-9422. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk personeelsbeleid is er op gericht om meer gehandicapten in dienst te nemen. Deze doelgroep wordt dan ook uitdrukkelijk verzocht om te solliciteren. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het College van burgemeester en wethouders, Marktstraat 1,8181 JE Heerde, met vermelding van nr. 04.02.05. NGT GEODESIA 92 - 3 125

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 41