gemeente amsterdam m mts'ers landmeetkunde v/m IS) De afdeling Landmeten van de sector Landmeten en Vastgoedinformatie bij de dienst Stedelijk Beheer is belast met: - het opbouwen van een digitaal topografisch bestand ter vervanging van de analoge kaart; - het maken en uitvoeren van landmeetkundige berekeningen, metingen en tekeningen ten behoeve van stadsuitbreiding, stadsvernieuwing en alle handelingen in onroerend-goed van de gemeente Amsterdam; - het begeleiden van civiel-technische werken ten behoeve van maatvoering (zoals metro, snel- OT tram, tunnels), als ook bouwkundige werken (zoals ziekenhuizen enzovoort); 3L - het door middel van uitvoeren van controle (deformatie) metingen bewaken van civiel- technische- alsmede bouwkundige werken, op mogelijke vervormingen ten gevolge van CD externe omstandigheden. ut Binnen de afdeling Landmeten is de Tekenkamer Digitale Kaart belast met het opbouwen van een digitaal bestand ter vervanging van de analoge kaart en in een later stadium belast met de bijhouding digitale kaart. Ten einde de opbouw van dit bestand volgens planning te laten verlopen en dit bestand te onderhouden, zoeken wij assistentie van enkele QJ Ervaring met interactief grafische systemen is gewenst, doch niet vereist. Salaris: Aanstelling vindt plaats in schaal 7 (maximaal f 3863,- bruto per maand). Verdere uitloopmogelijkheden zijn aanwezig. Inlichtingen bij ing. H. Oudeman, hoofd Landmeten, telefoon (020) 596 46 04. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen sturen aan: Stedelijk Beheer Amsterdam ter attentie van mevrouw M. J. A. van Groenewoud Wibautstraat 3, kamer 6077 1091 GH Amsterdam Vacante functies worden bij voorkeur in deeltijd vervuld, tenzij uitdrukkelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperin gen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijk heid van kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. 128 NGT GEODESIA 92 - 3

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 44