Durf je de uitdaging aan om een sportief moment vast te leggen op een foto? Dan moet je zeker meedoen aan de fotowedstrijd van de Werkgroep Promotie Geodesie. Het thema sport staat centraal. Alle foto's waarop landmeters, geodeten, rekenaars, tekenaars, of welke andere functionarissen dan ook bezig zijn met het vak Geodesie in relatie met sport, zijn welkom. Prijzen Hoofdprijs vierdelige grote topografische atlas van Nederland Eerste prijs grote provincie atlas Tweede en derde prijs atlas met satellietfoto's Vierde en vijfde prijs satellietkaarten van de wereld Zesde t/m achtste prijs waardebonnen van f 50,- De prijzen zijn beschikbaar gesteld door de Topografische Dienst Nederland, Robas en de Werkgroep Promotie Geodesie. Voorwaarden voor deelname - Zowel zwart/wit als kleurenfoto's mogen worden ingezonden; - Maximaal formaat 24 x 30 cm; - Achterop de foto vermelden: naam, adres en woonplaats van de inzender en de plaats waar de foto is genomen; - Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd; - Deelname betekent dat aan het NGL toestemming verleend wordt de inzendingen te gebruiken voor niet commerciële doeleinden zonder dat daar copyright voor hoeft te worden betaald. Tevens worden de organisatoren gevrijwaard voor aanspraken van derden; - Inzenden tot 1 augustus 1992 aan: Werkgroep Promotie Geodesie, Postbus 379, 5680 AJ Best; - De prijswinnaars zullen in het najaar van 1992 worden bekend gemaakt. De fotowedstrijd staat open voor iedereen!

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 27