Welke Delftse Ir. (V/mjgaat de geodetische inbreng leveren bij o.a. het meten van zeespiegel rijzing, het bewaken van de Oosterscheldewerken en het beheer van de Waddenzee? Hoofd van de Afdeling Onderzoek Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat De Meetkundige Dienst (MD) is on derdeel van het Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat (RW5) van het Minis terie van Verkeer en Waterstaat. De MD is verantwoordelijk voor geo- informatie, geo-informatica en alge mene informatica-infrastructuur op die gebieden waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappe lijke vraagstukken. Circa 500 medewerk(st)ers leveren een uitgebreid assortiment aan geo- informatieprodukten en -adviezen, waarbij gebruik gemaakt wordt van een uiterst modern produktie- apparaat. De belangrijkste klanten zijn de RWS-diensten. Bij de MD speelt de hoofdafdeling Technische en Numerieke Ondersteu ning (TN) binnen het kader van een matrix-organisatie een belangrijke rol. De afdeling Onderzoek van de hoofd afdeling TN verricht research en development om Nederland op opti male wijze te voorzien van hoogte en zwaartekrachtinformatie en analy seert deze informatie om uitspraken te doen over bodembeweging en zeespiegelrijzing. Voorts doet de af deling onderzoek naar geodetische rekentechnieken en hun toepas singsmogelijkheden, inclusief de ope rationalisering in de praktijk. Ook verricht de afdeling speur- en advies werk op het gebied van geo-infor- matiesystemen ten behoeve van be leid en beheer bij de Rijkswaterstaat. Bij de afdeling TN-onderzoek is mo menteel de vacature vacant van De taken U geeft als hoofd van de afdeling TN-onderzoek richting aan de inte grale advisering extern MD vanuit de door de afdeling bestreken terreinen en aan het algemeen strategisch on derzoek, veelal in samenwerking met andere RWS-diensten en (weten schappelijke) instellingen in binnen- en buitenland. Tevens levert u een bij drage aan de verbetering van de in terne MD-werkprocessen en levert u een inbreng in nationale en interna tionale commissies en werkgroepen op die terreinen, waar de afdeling haar taken heeft. Daarnaast heeft u de zorg voor de ontwikkeling en de dagelijkse leiding van de afdeling en werkt u mee aan de beleidsontwikke ling van de MD in diverse verbanden. De eisen Voor deze functie zoeken wij iemand met het diploma geodetisch ingenieur TU Delft, bij voorkeur rich ting fysisch-mathematische geodesie. Een aantal jaren relevante onder zoekservaring, alsmede aantoonbare management-kwaliteiten en beleids ervaring zijn vereist. Voorts beschikt de kandidaat over creativiteit en ini tiatief. Hij of zij heefteen klantge richte instelling en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Het salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 106.000,- bruto per jaar, inclusief 8% vakantietoeslag. De functie is op full-time basis (38 uur per week). De standplaats is Delft. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heerdr. ir. F.J.J. Brouwer, hoofd van de Hoofdafdeling Technische en Nu merieke Ondersteuning, telefoon (015) 69 12 93. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bin nen 3 weken richten aan de Meetkun dige Dienst van de Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeelszaken, Postbus 5023, 2600 GA Delft. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure. De Rijkswaterstaat wil meervrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. In geval van gelijke ge schiktheid genieten zij de voorkeur. Eventuele kinderopvang behoort tot de mogelijkheden. Ministerie van Verkeer en Waterstaat NGT GEODESIA 92 - 5 221

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 33