Osiris makes the world smaller Osiris TECHNISCHE DIENST KRING SON landmeetkundig medewerker (m/v) Osiris: Worldwide experience in all types of GPS services. We can offer both single and dual frequency geodetic receivers and experienced personnel. Ask for a free quotation and our impressive track record, m brochures and project sheets. Contact: Osiris bv 33-35 Nijverheidsweg 2102 LK Heemstede The Netherlands Tel. 31.23.283552 Telex 41905 osir nl Fax 31.23.292398 Rob van Zanten Positioning Specialists Kerkstraat 8 - Postbus 13 - 5690 AA Son Telefoon (04990) 74515* - Telefax (04990) 71090 gewijzigde oproep De Kring Son is een samenwerkingsverband van de ge meenten Aarle-Rixtel, Bakel en Milheeze, Liempde, Lieshout, Nuenen c.a., Oirschot en Son en Breugel met samen ca. 72.000 inwoners op ruim 25.000 ha grondgebied. Met ca. 55 medewerk(st)ers worden werkzaamheden verricht op het gebied van bouw- en milieuzaken, de welstandszorg en de civiele techniek. De afdeling Civiele Techniek met 17 medewerkers verricht advieswerk op het gebied van de weg- en waterbouw, cultuur- en verkeerstechniek en landmeetkunde, inclusief voorbereiding, ontwerp, toezicht en directievoering. Bij deze afdeling is door vertrek van een medewerker een va cature voor een: 38 uur per week Functie-inhoud vervaardigen en bijwerken van kaartmateriaal met Auto Cad t.b.v. ontwerp, verkavelingen, grondtransacties, revi sie e.d.; mede verder ontwikkelen van het tekenpakket Autocad en de integratie met teken- en databasepakketten; werkt nauw samen met de coördinator landmeten. Functie-eisen: MBO-niveau landmeetkunde met ervaring: ervaring vereist met geautomatiseerde tekensystemen, bij voorkeur Modula Zero of Topocad; teamworker; rijbewijs B en beschikbaarheid van een auto. Salariëring en overige voorwaarden: de gebruikelijke gemeentelijke rechtspositionele rege lingen zijn van toepassing; afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris in niveau 7 f 2.835,— tot f 3.863,— bruto p.m.), voor de meer ervaren kracht niveau 8 (f 3.428,tot f 4.402, bruto p.m.); medewerkers van de afdeling worden bij de selectie procedure betrokken; kandidaten moeten in beginsel bereid zijn zich te vestigen binnen het werkterrein van de dienst danwel in een aan Son en Breugel grenzende gemeente; een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer ing. J. W. I. M. Sterk, hoofd van de afdeling Civiele Techniek of de heer ir. R. C. M. Berlage, chef sectie voorbereiding, telefonisch bereikbaar onder nummer 04990 - 74515. Overige informatie: Vrouwen, personen behorende tot etnische minderheden en gehandicapten, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Belangstellenden worden uitgenodigd om binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een eigenhandig geschreven brief te richten aan de Directeur van de Technische Dienst Kring Son, Postbus 13, 5690 AA Son. Gelieve linksboven op de enveloppe te vermelden: „Sollicita tie C.T.". NGT GEODESIA 92 - 5

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 34