Gemeente Zwijndrecht OPNEMER M/V A A A A A A A VVV Gemeente Zwijndrecht, woon- en werkgemeente aan de oevers van de Oude Maas. Aan trekkelijk gelegen op de grens van de Randstad met uitstekende weg- en treinverbin dingen o.a. naar Rotterdam en Dordrecht. Een "groene" gemeente met een plezierig leefklimaat voor ruim 42.000 inwoners. Bij de sector Gemeentewerken, afdeling Weg- en Waterbouwkunde, bureau Landmeten, kan worden geplaatst een met een volledige dagtaak (38 uren per week), voor een tijdelijke periode van 1 1/2 jaar, uiterlijk tot 1 januari 1994. Functie-informatie Het bureau Landmeten heeft een bezetting van 6,5 formatieplaats (6 heren en 1 dame). Bureau Landmeten maakt in het terrein gebruik van een volledig automatisch werkstation. Hiermee verricht de meetploeg, bestaande uit twee of drie mensen, uitzettin gen, inmetingen en waterpassingen. Er wordt gestreefd naar roulatie van alle bij het bureau aanwezige werkzaamheden. U werkt soms onder leiding, soms zelfstandig, in de meetploeg. De mogelijkheid om u in te zetten bij andere afdelingen behoort tot de mogelijkheden. U verricht onder meer de volgende werkzaamheden: het verrichten van inmetingen en uitzettin gen met het werkstation. U werkt ook met de conventionele meetinstrumenten; het maken van veldschetsen; het verrichten van eenvoudig tekenwerk; het uitvoeren van berekeningen; het verrichten van graafwerk ten behoeve van plaatsing van meet- en grenspunten en ten behoeve van de inmeting van kabels en leidingen; alle overige voorkomende werkzaamhe den. Functie-eisen Aan de betrokken functionaris worden de volgende eisen gesteld: kennis van en ervaring met land meetkundige werkzaamheden; ervaring met geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling; een flexibele werkinzet; goede omgangsvormen ten aanzien van het publiek; een collegiale werkinstelling ten opzichte van collega's en leiding; bezit van rijbewijs BE. Salaris Aan de functie is, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris verbonden in schaal 4 (maximaal 2.923,— per maand) respec tievelijk schaal 5 (maximaal 3.175,per maand). Overige informatie De sector Gemeentewerken is bezig met een organisatieverandering. Bureau Land meten heeft het voornemen het tekenwerk verder te automatiseren. In verband hiermee bepalen wij na een periode van twee jaar of de functie van opnemer en de huidige bezetting van Landmeten al dan niet blijft gehandhaafd. Daarom wordt de kandidaat benoemd in algemene dienst voor een periode van twee jaar, belast met de functie van opnemer bij het bureau Landmeten. De gemeente voert een actief beleid om deelname van vrouwen, etnische- en culturele minderheden en gehandicapten in de organisatie te bevorderen. Bij gelijke geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan een kandidaat uit deze groepen. Binnen de gemeente bestaat de mogelijk heid tot flexibel zwangerschaps- en ouderschapsverlof en kinderopvang. Vervulling van de functie in deeltijd is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Uw wens daartoe dient u in uw sollicitatie te vermel den. Werving en selectie zal gelijktijdig in- en extern geschieden. Eventuele informatie met betrekking tot de vacature kan worden verkregen bij het bureauhoofd Landmeten, de heer W.L.F. Flikkema, telefoon (078) 12 69 44, toestel 390. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 18 juni 1992 richten aan burgemeester en wethou ders van Zwijndrecht, Postbus 15, 3330 AA Zwijndrecht onder vermelding P 79. 268 NGT GEODESIA 92 - 6

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 32